ŻNIN REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych ŻninW przypadku, gdy okaże się, iż

regeneracja koła dwumasowego

Twojego auta jest konieczna zachęcamy także do dokonania inspekcji pozostałych elementów tworzących układ sprzęgła, a mianowicie jego tarczy, docisku oraz wysprzęglika. Jedynie nienaganna praca wszystkich elementów sprzęgło tworzących jest gwarancją prawidłowego przeniesienia momentu obrotowego z silnika na skrzynię biegów. Do wszelkich prac realizowanych w naszym zakładzie wykorzystujemy wysokiej jakości komponenty i części zamienne dzięki czemu udzielana przez nas gwarancja nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.

Gwarancja ta może obejmować okres jednego roku lub dwóch lat, co jest uzależnione od marki samochodu. W każdym jednak przypadku można liczyć na wysoką jakość realizowanych przez nas prac, pełen profesjonalizm oraz to, że zregenerowane podzespoły będą miały żywotność zbliżoną lub nawet większą do poziomu części fabrycznie nowych.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Żnina
Gdy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie będzie niezbędna zapraszamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomogą oni wybrać najbardziej wygodny i łatwy dla Państwa wariant realizacji naszej usługi, aby wszystko przebiegło w sposób szybki i komfortowy. Ważną kwestią jest to, czy dwumasa lub inne elementy sprzęgła zostały już z samochodu jak zdemontowane, czy też może auto jeszcze jeździ. W pierwszym przypadku swoje podzespoły należy dostarczyć do naszego zakładu centralnego osobiście lub skorzystać z proponowanych przez nas usług kurierskich.

W sytuacji, gdy samochód jeszcze jeździ możemy zaoferować wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich, które są zlokalizowane w każdym zakamarku naszego kraju. Najprawdopodobniej zatem któryś z nich lub może nawet kilka jest położonych blisko miejsca Twojego zamieszkania. Dzięki temu nie będziesz zmuszony nigdzie daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty. Pod podanym na naszej stronie numerem telefonu oczekują na kontakt z Państwa strony nasi specjaliści, którzy udzielą wyczerpujących informacji związanych z oferowanymi przez nas czynnościami regeneracyjnymi.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved