Regeneracja kół dwumasowych Piotrków Trybunalski

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych Piotrków TrybunalskiWszystkim kierowcom zamieszkującym

Piotrków Trybunalski

, których interesuje

regeneracja koła dwumasowego

polecamy nasze usługi. Niewielu kierowców wie, że koła dwumasowe występują także w samochodach zasilanych benzyną. Pełnią one w nich dokładnie takie same funkcję, które spełniają w autach zasilanych olejem napędowym.

Do zadań koła dwumasowego należy przede wszystkim tłumienie drgań skrętnych występujących w dolnym zakresie obrotów silnika. Z uwagi właśnie na to, w przypadku niedomagania koła dwumasowego, wszelkie niepokojące objawy pojawiają się właśnie podczas pracy silnika na wolnych obrotach i w jego niskim zakresie. Innym również bardzo ważnym aspektem wykorzystania kół dwumasowych jest ochrona skrzyni biegów przed nadmiernym obciążeniem.

Niektórzy kierowcy decydują się na rozwiązanie, którym jest zastąpienie koła dwumasowego klasycznym układem sprzęgła bez tego właśnie elementu i ponoszą ryzyko, i to dosyć wysokie, że skrzynia biegów ulegnie zniszczeniu na skutek tego, że będzie otrzymywała wysoki moment obrotowy połączony z wibracjami generowanymi przez silnik. Oprócz tego koło dwumasowe wpływa na bardziej płynną jazdę oraz w niektórych przypadkach możemy zaobserwować niższe zużycie paliwa. Z wymienionych wyżej powodów warto jest brać pod uwagę rozwiązanie, którym jest regeneracja koła dwumasowego. Wszelkie operacje realizowane w naszym zakładzie przywracają dwumasie walory użytkowe i żywotność, w niektórych przypadkach wyższą, niż posiadają nowe koła dwumasowe.

Na wszystkie nasze usługi udzielamy rocznej gwarancji, a w niektórych przypadkach gwarancje tę możemy przedłużyć do okresu dwudziestu czterech miesięcy. Wniosek z tego płynie oczywisty. W zakresie naszych prac jesteśmy pełnymi profesjonalistami. Potwierdza to nasze piętnastoletnie doświadczenie, duża liczba zatrudnionych specjalistów, bardzo bogaty park maszynowy oraz kontrahenci wywodzący się spośród firm transportowych, flot samochodowych, a także autoryzowanych serwisów rozpoznawanych na naszym polskim rynku marek samochodowych.

Określając naszą firmę, znacznie właściwsze byłoby używanie nazwy zakład, niż warsztat, albowiem właśnie na to wskazuje skala i rozmiar naszej działalności oraz wspomniane powyżej długie w tym zakresie doświadczenia. Regeneracja koła dwumasowego to zabieg dosyć skomplikowany, pomimo, że element ten wydaje się być dosyć prosty w budowie. Otóż nic bardziej mylnego, albowiem we wnętrzu dwumasy znajdziemy wiele precyzyjnych elementów, których właściwe działanie przekłada się na prawidłową pracę koła dwumasowego.

W niektórych przypadkach, koło dwumasowe jest tak zniszczone, że nie ma możliwości jego regenerowania. Dzieje się tak najczęściej wtedy, gdy obudowa dwumasy jest pęknięta lub przetarta. W takim przypadku możemy zaproponować Państwu koło dwumasowe po regeneracji, które mamy w naszym magazynie, oczywiście za niewielką dopłatą. Stare natomiast koło z uszkodzoną obudową można śmiało wyrzucić na złom.

Regeneracja koła dwumasowego

to proces wieloetapowy, podczas którego wykorzystywanych jest wiele specjalistycznych maszyn. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszelkie rodzące się w tym zakresie pytania.

W przypadku, gdy decydujemy się, aby wykonać

regenerację koła dwumasowego

w naszym zakładzie, konieczne jest dostarczenie swojego podzespołów do nas. W tej kwestii jest kilka możliwości, a pierwsza z nich polega na tym, że dostarczymy prawidłowo zapakowane koło dwumasowe do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera telefonicznie za naszym pośrednictwem, ale w niektórych przypadkach kierowcy może zależeć na czasie i chciałby sprawy nieco przyspieszyć i właśnie w takim przypadku proponujemy przyjazd bezpośrednio ze swoim kołem dwumasowym do firmy kurierskiej. Najpierw należy jednak skontaktować się z nami, aby dokonać autoryzacji paczki. Pamiętajmy, żeby koło dwumasowe było zapakowane w ten sposób, abym nie miało ono możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz opakowania, gdyż mogłoby ulec dalszemu uszkodzeniu, a kurier mógłby nie podjąć przesyłki.
  • Piotrków Trybunalski regeneracja koła dwumasowego
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.