POLICE REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych PoliceNasz zakład w branży motoryzacyjnej ma bardzo długie doświadczenie, a

regeneracja koła dwumasowego

przez nas oferowana stanowi jedną z naszych kluczowych usług. Każda dwumasa, jak sama nazwa wskazuje, jest skonstruowana z dwóch niezależnych mas, które są ze sobą połączone i mają możliwość obrotu o pewien określony kąt. W środku dwumasy znajdują się komponenty powodujące możliwość tłumienia drgań skrętnych, co jest też podstawową funkcją każdego koła dwumasowego. Jedna masa jest przytwierdzona na stałe do wału korbowego silnika, druga natomiast współpracuje z tarczą sprzęgła. Możliwość obrotu jednej masy wobec drugiej jest związana z właściwym ich łożyskowaniem, lecz możliwość ta wiąże się z pokonaniem pewnego oporu. Pokonanie tego właśnie oporu wiąże się z tłumieniem drgań skrętnych.

Na skutek eksploatacji każde koło dwumasowe ulega procesowi naturalnego zużycia i drgania te coraz słabiej są tłumione. Kierowca może zaobserwować to, jako drżenie karoserii oraz pojawienie się różnego rodzaju metalicznych odgłosów w okolicy komory silnika i skrzyni biegów. Gdy symptomy te zaobserwujemy powinniśmy w pierwszej kolejności odwiedzić mechanika samochodowego, który zdiagnozuje problem i odpowie na pytanie, czy to rzeczywiście dwumasa jest źródłem tych objawów, czy też może inny podzespół to właśnie powoduje.
  • regeneracja koła dwumasowego Police
Jeżeli okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu jest rzeczywiście konieczna, to informujemy, iż istnieje wiele wariantów realizacji tej usługi. Jeżeli dwumasa jest już zdemontowana z pojazdu można dostarczyć ją do naszego zakładu centralnego osobiście, co jednak wiąże się z koniecznością przejechania określonej liczby kilometrów i poświęcenie na to czasu lub skorzystania z proponowanych przez nas usług kurierskich. Jeżeli natomiast koło dwumasowe jest jeszcze zamontowane w samochodzie, to możemy zaproponować taki wariant, że w ciągu kilku godzin problem ten usuniemy w którymś z naszych lokalnych warsztatów partnerskich.

Są one zlokalizowane na terenie całego kraju i najprawdopodobniej którejś z nich lub może nawet kilka będzie położonych blisko miejsca Twojego zamieszkania. Dzięki temu regeneracja koła dwumasowego Twojego auta może zostać przeprowadzona w sposób bardzo wygodny i komfortowy dla Ciebie.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved