Regeneracja kół dwumasowych Wrocław

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych WrocławWielu kierowców, których czeka regeneracja koła dwumasowego dość często rozważa możliwość jeżdżenia swoim samochodem do samego tzw. końca dwumasy. Powodem tego działania jest przekonanie, że im później dokona się tej naprawy, tym później trzeba będzie wydać pieniądze na demontaż układu sprzęgłowego i skrzyni biegów w celu wyjęcia koła, tarczy i docisku oraz oczywiście na samą naprawę.

Rozwiązanie to jest tylko pozornie rozsądne. Celowo używamy tu określenia pozorne, albowiem koło dwumasowe w zdecydowanej większości przypadków całkowicie odmawia posłuszeństwa bez powodowania dodatkowych szkód w samochodzie, w którym jest zamontowane. Niestety w określonej liczbie przypadków, z którymi już wielokrotnie zetknęliśmy się w drodze naszej wieloletniej praktyki, koło dwumasowe, a właściwie jego całkowite wyeksploatowanie, wiążące się oczywiście z jeżdżeniem do samego jego końca może spowodować dość poważne konsekwencje – przede wszystkim finansowe.

Otóż niekiedy zdarza się – i z takimi sytuacjami spotykaliśmy się, że zniszczeniu ulega blok silnika i wał korbowy. Niektórzy używają określenia, że korbowód wyszedł bokiem. W tej potocznej nazwie kryje się bardzo poważna usterka kwalifikująca silnik do remontu generalnego, a w niektórych przypadkach oznaczająca konieczność wstawienia innego silnika. Innym, może już nieco mniej kosztownym przypadkiem jest uszkodzenie się od zużytego koła dwumasowego skrzyni biegów. Tak, czy owak, obydwa te skrajne, lecz zdarzające się przypadki oznaczają dodatkowy koszt dla użytkownika samochodu. Inną kwestia jest zwykłe unieruchomienie pojazdu wynikające z wyeksploatowania dwumasy i odwlekania regeneracji – w takiej sytuacji jedynym dodatkowym kosztem będzie wydatek związany z holowaniem do warsztatu naszego auta. Jeśli zdarzy nam się to w bliskim sąsiedztwie miejsca zamieszkania lub warsztatu, to problem jest relatywnie niewielki. Znacznie gorzej będzie, jeśli akurat czeka nas daleki wyjazd np. kilkuset kilometrowy i usterka przydarzy nam się w znacznej odległości… W tej sytuacji koszty holowania rosną radykalnie i trzeba też mieć na uwadze, jaką posiadamy polisę ubezpieczeniową, gdyż towarzystwa oferując nam pomoc w podróży, czyli tzw. assistance stosują różnorakie wyłączenia, co oczywiście skutkuje tym, że wszelki koszty związane z holowaniem, naprawa itp. ponosi sam użytkownik.

Warto więc zastanowić się, czy odkładanie

regeneracji koła dwumasowego

jest rozsądne z punktu widzenia potencjalnego ryzyka wiążącego się z użytkowaniem nie do końca sprawnego samochodu.

Pamiętaj – jeśli zamieszkujesz Wrocław lub inne miasto na terenie województwa dolnośląskiego i czeka Cię regeneracja koła dwumasowego – nie zwlekaj, bo narażasz się na zbędne i relatywnie wysokie koszty, podczas gdy odwiedzając nasz zakład zyskujesz pewność, że niespodzianka związana z dwumasą nie spotka Cię w najmniej spodziewanym momencie. Warto tez zwrócić uwagę, że szczególnie przed sezonem wyjazdów (wakacje, ferie, święta) powinno się szczególnie zadbać o swój samochód, tak aby podróż była bezpieczna i jak najmniej nas stresująca.
  • regeneracja koła dwumasowego Wrocław
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa dolnośląskiego.
Niestety niektórym kierowcom wydaje się, że im później rozwiążą problem dwumasy, tym później będą zmuszeni do wydania pieniędzy... Niestety nie zawsze wydadzą tyle, ile planują...
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.

Regeneracja kół dwumasowych Wrocław

Regeneracja kół dwumasowych Wałbrzych

Regeneracja kół dwumasowych Jelenia Góra

Regeneracja kół dwumasowych Legnica

Regeneracja kół dwumasowych Lubin

Regeneracja kół dwumasowych Kłodzko

Regeneracja kół dwumasowych Dzierżoniów

Regeneracja kół dwumasowych Głogów

demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.