PYRZYCE REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych PyrzyceAby cieszyć się sprawnym samochodem konieczne jest wykonywanie przy nim różnego rodzaju czynności naprawczych.

Regeneracja koła dwumasowego

jest usługą oferowaną posiadaczom samochodów wyposażonych w manualną skrzynię biegów. Jest ona umiejscowiona pomiędzy wałem korbowym silnika i skrzynią biegów. Dwumasa jedną ze swoich płaszczyzn jest przykręcona do tego właśnie wału, druga natomiast styka się z tarczą sprzęgła. W układzie tym oprócz tych dwóch elementów występuje jeszcze docisk oraz wysprzęglik.

Dobra praca całego układu jest możliwa tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie z tych podzespołów są w dobrej kondycji technicznej. Jeżeli zatem odwiedzisz swojego mechanika i ten zdemontuje skrzynię biegów, aby wyjąć dwumasę, to warto jest także wykonać inspekcję pozostałych wspomnianych elementów. Gdy okaże się, że ich kondycja nie jest najlepsza, warto jest podczas regeneracji dwumasy również i te pozostałe elementy dostarczyć do naszego zakładu. Nasi specjaliści wykonają diagnostykę całego układu i na podstawie tej opinii będzie można podjąć decyzję o konieczności lub jej braku zregenerowania pozostałych podzespołów. Wszelkie decyzje z tym związane podejmuje zawsze Klient, a my nie robimy niczego na siłę. A więc możesz być całkowicie spokojny i w razie takiej potrzeby przesłać do nas cały kompletny układ sprzęgła.
  • budowa koła dwumasowego
Gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

jest konieczna, to z całą pewnością nasze usługi pozwolą na to, aby podzespół ten odzyskał swoje pierwotne walory użytkowe i pełną sprawność techniczną. Jest to możliwe dzięki temu, że do wszelkich prac wykorzystujemy specjalistyczne maszyny i urządzenia. Wszelkie montowane przez nas komponenty są bardzo wysokiej jakości, a czynności naprawcze i regeneracyjne wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu gwarancja, którą udzielamy obejmuje okres jednego roku lub dwóch lat w zależności od marki samochodu i nie ma żadnego limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.

Dzięki takiemu podejściu do sprawy z naszych usług korzystają nie tylko osoby indywidualne, ale także liczne warsztaty samochodowe oraz autoryzowane serwisy znanych na polskim rynku motoryzacyjnym marek. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved