MYŚLENICE REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych MyśleniceWarto jest pamiętać i mieć na uwadze fakt, że

regeneracja koła dwumasowego

to tylko część zabiegów, które można wykonać w odniesieniu do elementów tworzących układ przeniesienia napędu. Oprócz popularnej dwumasy w układzie tym znajdziemy także tarczę sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik. Regeneracja koła dwumasowego oznacza wymianę wszystkich znajdujących się w jej wnętrzu elementów odpowiedzialnych za tłumienie drgań skrętnych.

W przypadku tarczy sprzęgła jej regeneracja wiąże się z nabiciem nowych okładzin, a w przypadku docisku proces regeneracyjny polega na usunięciu tak zwanego stożka tworzącego się na powierzchni ciernej. W odniesieniu natomiast do wysprzęglika jego naprawa oznacza wymianę łożyska i uszczelnienie. Dzięki tym pracom wszystkie komponenty tworzące sprzęgło w samochodzie odzyskują swoje pierwotne walory użytkowe i pełną sprawność techniczną. Ich żywotność może być porównana bez najmniejszego problemu do żywotności nowych elementów, które możemy kupić w hurtowni lub w sklepie.

Gwarancja przez nas udzielana nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania, co z całą pewnością docenią aktywni użytkownicy samochodów oraz posiadacze aut osobowych pokonujący dużą liczbę kilometrów swoimi autami.
  • sprawdzenie stanu koła dwumasowego

Regeneracja koła dwumasowego

to jedna z kilku możliwych czynności, które możemy Państwu zaproponować. Oprócz tego z uwagi na posiadane doświadczenie, wykwalifikowany personel i bardzo bogaty park maszynowy wykonujemy także regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych, czyli konwerterów spotykanych w samochodach mających automatyczną skrzynię biegów, regenerację maglownic oraz przekładni ślimakowych. Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancję, która nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.

Z uwagi na szeroki zakres prac i różne warianty usług, które możemy Państwu zaproponować bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku konieczności interwencji specjalistów jest kontakt telefoniczny z naszymi fachowcami, którzy nieco bardziej szczegółowo, niż na niniejszej stronie przedstawią naszą ofertę oraz pomogą wybrać najbardziej dla Państwa wygodny i optymalny wariant realizacji usługi.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved