Regeneracja kół dwumasowych Słubice

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych SłubiceWielu naszych odbiorców zainteresowanych usługą, jaką jest regeneracja koła dwumasowego znajduje się pod presją czasu, gdyż ich samochód jest u mechanika i ma właśnie wymontowaną dwumasę, a kierowcy zależy na czasie. W takim przypadku Klienci oczekują od nas wysłania im już zregenerowanego koła dwumasowego z naszego magazynu części. Oczywiście rozwiązanie to jest doskonałym wyjściem i korzysta z niego wiele osób, jednakże trzeba mieć na uwadze pewien mały szczegół. Otóż w niektórych modelach samochodów występują różne odmiany i warianty koła dwumasowego. Z tego właśnie powodu zamawiając część już zregenerowaną z półki na wymianę musimy dokładnie określić parametry auta i dopasowanego do jego jednostki napędowej koła dwumasowego. W przypadku, gdy tego nie uczynimy, może okazać się, że otrzymasz od nas koło dwumasowe pochodzące z Twojego modelu samochodu, niemniej jednak różniące się nieco od tego, które dotychczas posiadasz w swoim aucie.

Oczywiście są to sporadyczne i nieliczne przypadki, gdyż na ogół do danego modelu samochodu występuje tylko jeden wariant koła dwumasowego i nie ma jakichkolwiek problemów z tym, aby dwumasę taką dobrać w sposób właściwy, aby odpowiadała ona dokładnie jednostce napędowej naszego samochodu.

Regeneracja koła dwumasowego

to seria procesów technologicznych zmierzających do uzyskania efektu końcowego, jakim jest przywrócenie każdej dwumasie pełnych walorów technicznych i całkowitej sprawności.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicy Słubic
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa lubuskiego.
Regeneracja koła dwumasowego to operacja skomplikowana, wymagająca wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.