MIĘDZYRZECZ REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Międzyrzecz regeneracja maglownicAby przez długi okres cieszyć się dobrym stanem technicznym naszego samochodu, co pewien określony czas powinniśmy auto serwisować, czyli wykonywać przy nim bieżące czynności o charakterze eksploatacyjnym, a w razie potrzeby zlecić wykonanie poważniejszych napraw.

Regeneracja maglownicy

, czyli przekładni kierowniczej może być tego dobrym przykładem.

W naszym zakładzie, cieszącym się dobrą opinią zarówno wśród kierowców, jak i warsztatów współpracujących, wykonujemy regenerację nie tylko maglownic, ale także szeregu innych podzespołów, wśród których możemy wymienić koła dwumasowe i układy sprzęgła, tylne belki, przekładnie ślimakowe oraz pompy wspomagania.

Wykonywane przez nas prace oznaczają wykorzystanie specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz zastosowanie komponentów bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu gwarancja, którą udzielamy na nasze prace nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.

Nasi Klienci, to nie tylko kierowcy indywidualni, ale również warsztaty i autoryzowane serwisy wielu marek.

Regeneracja maglownicy

, czyli przekładni kierowniczej przywraca jej pełne walory użytkowe.
  • regeneracja maglownic 1
Jeżeli zamieszkujesz

Międzyrzecz

i

regeneracja maglownicy

w Twoim aucie powinna zostać zrealizowana, To w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać warianty i możliwości realizacji tej właśnie usługi. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie jak zorganizować cały proces, że Twój samochód będzie wyłączony z ruchu jedynie na okres dwóch lub trzech godzin. Oczywiście jest to uzależnione od kilku dodatkowych warunków, niemniej jednak możliwość taka istnieje.

Można także samodzielnie dostarczyć swoją maglownice do naszego zakładu lub skorzystać z usług firmy przewozowej. Mapa umieszczona tuż obok przedstawia drogę dzielącą Międzyrzecz i Zieloną Górę, w której firma ta ma swoją lokalizację. Oczywiście istnieje także wariant samodzielnego przyjechania do naszego zakładu centralnego ze swoją zdemontowaną maglownicą, niemniej jednak z uwagi na czas, który trzeba na to poświęcić opcja taka nie zawsze będzie najlepsza. Tak więc zachęcamy, aby w pierwszym kroku skontaktować się z nami i poznać dostępne warianty przeprowadzenia całej usługi.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.