Regeneracja kół dwumasowych Zielona Góra

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych Zielona GóraKierowca dowiadujący się, że wkrótce czeka go problem z układem przeniesienia napędu, a dokładniej mówiąc z kołem dwumasowym z reguły rozważa różne możliwości zażegnania tego występującego przy określonym przebiegu samochodu problemu.

Pierwsze i naturalnie nasuwające się pytanie dotyczy ceny nowego podzespołu. Niestety padająca odpowiedź z reguły wprawia w zdziwienie i niekiedy w przerażenie kierowcę, albowiem w wielu przypadkach koszt nowej dwumasy sięga kilku tysięcy złotych. W dalszej kolejności użytkownicy rozważają zakup używki, a coraz częściej pod uwagę brana jest także regeneracja koła dwumasowego. Zielona Góra i woj. lubuskie, to miejsce, w którym posiadamy kilka współpracujących z nami warsztatów, w których można zdemontować, naprawić i zamontować uszkodzoną dwumasę – jest to rozwiązanie najkorzystniejsze, zdecydowanie lepsze, niż kuno koła używanego. Dlaczego?

Zastanówmy się przez chwilę, jakie ryzyko niesie za sobą kupno podzespołu zdemontowanego z innego auta.

1. Używana dwumasa ma już jakiś przebieg, tzn. że znajdujące się w jej środku elementy są już w jakimś tam stopniu zużyte i wyeksploatowane. Koło dwumasowe z zewnątrz wygląda na kawał metalu, jednakże w środku jego budowa jest dużo bardziej złożona, niż może nam się wydawać. W kole pracują różne podzespoły, których znaczne zużycie dyskwalifikuje dwumasę pod względem możliwości prawidłowego tłumienia przez nią drgań. Zużycie elementów wewnątrz koła dotyczy KAŻDEJ dwumasy – ten podzespół podczas pracy zużywa się podobnie, jak np. klocki hamulcowe, czy amortyzatory. Tak więc używane koło dwumasowe jest już w pewnym stopniu wyeksploatowane – kto wie, czy nie mocniej, niż to które posiadamy w naszym aucie.

2. Z racji skomplikowanej budowy wewnętrznej, koło dwumasowe jest wrażliwe na warunki atmosferyczne, tzn. na wilgoć – używane koło dwumasowe mogło po zdemontowaniu być przechowywane lub transportowane w niezbyt sprzyjających warunkach i w jego wnętrzu zagościła już korozja, której pojawienie się oznacza, że wkrótce nasza dwumasa nie będzie nadawała się do użytku.

3. Demontaż

koła dwumasowego

z poprzedniego samochodu ma istotne znaczenie – jeśli był dokonany nieprawidłowo, lub co gorsza koło upadło na podłoże lub narażone było na znaczne wstrząsy np. podczas transportu, spokojnie możemy od razu oddać je do regeneracji – po upadku czy demontażu z użyciem młotka nie będzie nadawać się do użytku.

4. Na rynku jest olbrzymia liczba modeli samochodowych i typów kół. To które na pierwszy rzut oka wygląda identycznie, jak nasze może absolutnie nie pasować do naszego samochodu (np. sprężyny w jego środku mają inną charakterystykę).

Tak więc, jak widzimy zakup używanej dwumasy niesie ze sobą ogromne ryzyko, że po jej zamontowaniu nasz samochód będzie niezdolny do jazdy po bardzo krótkim czasie. Regeneracja koła dwumasowego w porównaniu z zakupem używki jest wyjściem zdecydowanie lepszym. W naszej wieloletniej praktyce wielokrotnie spotkaliśmy się z klientami, którzy kupili używaną dwumasę, a po kilku tygodniach, czy nawet w kilku przypadkach po kilku dniach przywozili do nas do naprawy swoją pierwotną dwumasę.

Pamiętaj – jeśli jesteś z miejscowości

Zielona Góra

,

regeneracja koła dwumasowego

tylko u nas da Ci pewność, że samochód będzie jeździł bardzo długo po tej naprawie.
  • regeneracja koła dwumasowego w Zielonej Górze
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa lubuskiego z następujących miejscowości:


Słubice, Żary, Drezdenko, Skwierzyna, Zielona-Góra, Lubsko, Torzym, Gubin, Cybinka, Sulechów, Kostrzyn, Ośno-Lubuskie, Gorzów-Wielkopolski, Szprotawa, Trzciel, Krosno-Odrzańskie, Sulęcin, Żagań, Babimost, Międzyrzecz, Świebodzin, Strzelce-Krajeńskie, Rzepin, Nowa-Sól, Witnica, Dobiegniew

Regeneracja koła dwumasowego to operacja skomplikowana, wymagająca wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.