Regeneracja kół dwumasowych Żagań

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych ŻagańKażdy samochód, co pewien określony czas wymaga zrealizowania przy nim czynności naprawczych. Regeneracja koła dwumasowego oferowana w naszym zakładzie centralnym pozwala na to, aby element ten powrócił do swojej pełnej sprawności technicznej. Podczas swojej pracy każde koło dwumasowe pełni bardzo odpowiedzialną funkcję i jest zamontowane pomiędzy silnikiem i skrzynią biegów. Stanowi ono tłumik drgań skrętnych i jednocześnie ochrania skrzynię biegów przed nadmiernym przeciążeniem i zbyt gwałtownym przenoszenie momentu obrotowego. W toku naszej działalności wielokrotnie już zetknęliśmy się z nieprzyjemnymi dla kierowcy sytuacjami, gdy niesprawne koło dwumasowe skutkowało powstaniem usterki skrzyni biegów lub nawet uszkodzeniem wału korbowego silnika. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać o tym, że zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku rodzi to za sobą konieczność poniesienia szeregu dalszych i dodatkowych kosztów. Szczególnie narażeni na to są kierowcy, którzy za namową pseudo specjalistów skorzystają z opcji założenia sztywnego sprzęgła zamiast dwumasy. Kwestia awarii skrzyni biegów pozostaje tylko i wyłącznie kwestią czasu. Skrzynia biegów bez ochrony i bufora ochronnego w postaci koła dwumasowego jest narażona na gwałtowne działanie momentu obrotowego i prędzej, czy później ulegnie usterce.

Regeneracja koła dwumasowego

oferowana w naszym zakładzie z całą pewnością jest lepszym rozwiązaniem, niż wymiana dwumasy na układ klasyczny lub kupno części używanej.
  • regeneracja koła dwumasowego Żagań
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa lubuskiego.
Regeneracja koła dwumasowego to operacja skomplikowana, wymagająca wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.