Regeneracja maglownic Kołobrzeg

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownic KołobrzegNasz zakład centralny specjalizuje się w usługach motoryzacyjnych już od bardzo długiego okresu czasu.

Regeneracja maglownicy

stanowi jedną z naszych kluczowych usług. Możemy ją zaproponować każdemu posiadaczowi samochodu, albowiem przekładnia kierownicza jest stosowana w każdym rodzaju pojazdu bez względu na sposób zasilania silnika, układ przeniesienia napędu, czy jakiekolwiek inne kryterium. Oferowana przez nas usługa to tak na dobrą sprawę rekonstrukcja tego podzespołu. Za każdym razem, gdy maglownica trafia do naszego zakładu centralnego jest poddawana szczegółowej inspekcji pod kątem dalszych czynności regeneracyjnych.

Kolejnym etapem jest wymiana wszystkich elementów pracujących w sposób mechaniczny, uszczelnienie maglownicy oraz usunięcie luzów powstałych podczas normalnej eksploatacji maglownicy. Bardzo istotnym elementem jest końcowa kontrola i sprawdzenie maglownicy przed przekazaniem jej Klientowi. Polega to na zamontowanie przekładni w specjalnym urządzeniu diagnostycznym, które symuluje realne warunki pracy przekładni poprzez podanie na maglownicę czynnika roboczego o odpowiednim ciśnieniu, zastosowanie siłowników sprawdzających poprawność działania maglownicy i pomiaru pozostałych ważnych parametrów.
  • regeneracja maglownic Kołobrzeg
Czy wiesz, w jaki sposób możemy rozwiązać problem z Twoją maglownicą?

1. Posiadamy
dostępne już zregenerowane maglownice na wymianę. Nasi Klienci bardzo chętnie wybierają to rozwiązanie i często oczekują, abyśmy wysłali im gotową przekładnię.

2. Możemy tak zorganizować całą operację, że Twój samochód będzie u
mechanika tylko 2-3 godziny.

3. Demontaż i montaż maglownicy na potrzeby regeneracji można wykonać w naszym warsztacie partnerskim
blisko miejsca Twojego zamieszkania.

4. Oferujemy
gwarancję bez limitu kilometrów w czasie jej trwania. Jeździsz bez żadnych ograniczeń, a gwarancja ciągle obowiązuje.

5.
Maglownica po regeneracji ma żywotność podobną do żywotności maglownicy fabrycznie nowej. To wszystko dzięki naszej technologii.
Jedynie po pozytywnym zakończeniu tych testów maglownica po regeneracji może być przekazana Klientowi. Do każdej przekładni zregenerowanej w naszym zakładzie centralnym jest wystawiana gwarancja bez limitu kilometrów w czasie jej trwania. Wszystkie te czynniki wzięte razem powodują, że maglownica po naszych czynnościach regeneracyjnych ma żywotność zbliżoną do fabrycznie nowej przekładni.

Dzięki naszemu profesjonalizmowi, stosowaniu specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz bardzo dużemu doświadczeniu nasze przekładnie można spotkać w samochodach jeżdżących nie tylko po terenie naszego kraju, ale również w wielu państwach ościennych. Jeżeli zatem

regeneracja maglownicy

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą w tym zakresie szeregów dalszych informacji.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.