KRAKÓW REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych KrakówSpotykając się z problemem dwumasy, dość często, a praktycznie każdy właściciel samochodu rozważa różne możliwości zażegnania tej usterki. Spośród branych pod uwagę opcji, jakimi są

regeneracja koła dwumasowego

, zakup nowej lub używanej dwumasy, trzeba jasno i otwarcie przyznać, że tak naprawdę, mamy tylko dwie możliwości: regeneracja lub kupno nowej. Oczywiście, co jest kwestią bezdyskusyjną, kupno nowego podzespołu to rozwiązanie bardzo dobre. Niestety jednak w zdecydowanej większości przypadków nowe

koła dwumasowe

to części bardzo drogie, w niektórych przypadkach ich cena może sięgać kilku tysięcy złotych. Otrzymujemy jednak dwumasę w stu procentach sprawną, posiadającą pełne walory użytkowe, mamy także gwarancję. Minusem pozostaje jednak cena, dla wielu właścicieli będąca bardzo dużym obciążeniem dla kieszeni.

Alternatywą jest regeneracja koła dwumasowego. Jej efektem jest również podzespół posiadający pełne walory użytkowe i gwarancję. Cena jednak tego rozwiązania jest nieporównywalnie niższa. O zakupie dwumasy używanej nie ma nawet co wspominać, gdyż jest to wyjście bardzo ryzykowne, które możemy porównać do kupna kota w worku. Nie mamy bowiem absolutnie żadnej pewności, że to co kupimy będzie w lepszym stanie, niż nasza dotychczasowa dwumasa. W czasie naszej wieloletniej praktyki dość często spotykamy się z sytuacją, gdy kierowca chcąc rozwiązać problem ze swoim kołem dwumasowym kupował używane, a chwilę później musiał poddawać ją lub swoją poprzednią regeneracji. Z powyższych wywodów wynika jasno. Nie kupujmy części używanych, gdyż jest to wysoce ryzykowne.

Jeśli mamy problem z dwumasą, kupmy nową lub oddajmy swoją zużytą do regeneracji. Dzięki temu będziemy mieć całkowitą pewność, że nasze auto będzie sprawne przez bardzo długi okres. Jeśli interesuje Państwa regeneracja lub zakup nowego koła jesteśmy w stanie pomóc w tej kwestii, gdyż oprócz regeneracji posiadamy w sprzedaży fabrycznie nowe koła w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy do kontaktu z nami, aby  rozwiać wszelkie w tym zakresie wątpliwości.
  • ślizg koła dwumasowego
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa małopolskiego z następujących miejscowości:

Kraków Nowy Targ Tarnów Nowy Sącz Olkusz Kęty Chrzanów Wolbrom Miechów Proszowice Bochnia Niepołomice Dobczyce Myślenice Wadowice Oświęcim Andrychów Maków Podhalański Sucha Beskidzka Kalwaria Zebrzydowska Brzesko Dąbrowa Tarnowska Tuchów Czuchów Krynica Stary Sącz Limanowa Zakopane Rabka Mszana Dolna

Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych

Objawy uszkodzonego koła dwumasowegoAby odpowiedzieć na to pytanie i rozwiać te wątpliwości, trzeba uświadomić sobie fakt, że koło dwumasowe ma za zadanie tłumić drgania skrętne występujące podczas pracy silnika w dolnym zakresie obrotów. W związku z tym drgania takie będziemy mogli zaobserwować jedynie w tym właśnie zakresie obrotów i w przypadku niewłaściwej pracy koła dwumasowego będą one dawały o sobie znać w sposób dosyć intensywny. Drgania te nie występują przy zwiększonej prędkości obrotowej silnika i w związku z tym jakiekolwiek ewentualnie zaobserwowane symptomy przy podwyższeniu prędkości obrotowej silnika nie będą się pojawiać. Objawy, o których mówimy to przede wszystkim nadmierne drżenie karoserii, metaliczne odgłosy dochodzące z komory silnika, czyli miejsca zamontowania koła dwumasowego, drżenie pedału sprzęgła przy próbie lekkiego dotknięcia go stopą, a także metaliczne odgłosy występujące w momencie gaszenia i włączania silnika.

Objawy te oczywiście nie przesądzają jednoznacznie o tym, że koło dwumasowe wymaga regeneracji. Ich wystąpienie zwiększa jedynie ryzyko takiej konieczności. Najlepszym rozwiązaniem zawsze w takim przypadku jest wizyta w warsztacie samochodowym w celu wykonania odpowiedniej diagnostyki. Jeżeli mechanik twierdzi, że dwumasa w samochodzie nie nadaje się do dalszego użytkowania nie powinniśmy tego lekceważyć, gdyż następstwem jazdy z uszkodzonym lub wyeksploatowanym kołem dwumasowym może być poważne uszkodzenie skrzyni biegów, a nawet samego silnika.
© 2010 - All Rights reserved