KĘDZIERZYN KOŹLE REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych Kędzierzyn KoźleSpośród szerokiego wachlarza realizowanych przez nas usług

regeneracja koła dwumasowego

jest bardzo popularna wśród naszych Klientów. Wynika to z tego, że dwumasy znajdziemy w samochodach zasilanych nie tylko olejem napędowym, ale i również benzyną. Podstawowym zadaniem każdego koła dwumasowego jest tłumienie drgań skrętnych, które są generowane przez silnik podczas jego pracy w dolnym zakresie obrotów.

Gdy obroty te zwiększymy drgania skrętne nie występują. Z tego właśnie względu różnego rodzaju symptomy wskazujące na zużycie dwumasy pojawiają się właśnie w dolnym zakresie obrotów silnika i kierowca może usłyszeć różnego rodzaju metaliczne odgłosy dochodzące z okolicy skrzyni biegów, które podczas jazdy przy wyższych obrotach lub po dodaniu gazu ustają. Jeżeli symptomy takie zaobserwowałeś, warto jest odwiedzić zaufany warsztat samochodowy i wykonać diagnostykę, aby dowiedzieć się, czy to właśnie dwumasa jest źródłem tych objawów.
  • Kędzierzyn Koźle regeneracja koła dwumasowego
Przed wykonaniem demontażu dwumasy na potrzeby jej regeneracji warto jest wspomnianą diagnostykę wykonać. Jest to związane z tym, że podobne objawy w postaci metalicznych odgłosów i drżenie karoserii możemy spodziewać się w przypadku, gdy poduszki amortyzujące pod silnikiem lub skrzyni biegów również są zużyte. Dlatego właśnie wizyta w warsztacie samochodowym jest tak ważna. Nasze usługi oferujemy w różnych wariantach, a wiąże się to z różnymi możliwościami dostarczenia dwumasy do naszego zakładu. Można przyjechać do nas swoim kołem osobiście, skorzystać z usług kurierskich lub odwiedzić któryś z naszych warsztatów partnerskich. Warsztaty teraz są zlokalizowane na terenie praktycznie całego kraju i dzięki temu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zorganizować wszystkie czynności tak, że w ciągu jednego dnia Twój samochód wyjedzie z warsztatu ze sprawnym kołem dwumasowym. Z całą pewnością docenią to aktywni użytkownicy samochodów oraz posiadacze aut firmowych, dla których każdy dzień unieruchomienia samochodu w warsztacie stanowi pewnego rodzaju niedogodności i problem. Jeżeli zatem

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w centrum Twojej uwagi zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszelkich dalszych w tym zakresie wskazówek.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved