CHRZANÓW REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownic ChrzanówJeżeli stwierdzimy, że regeneracja maglownicy w naszym aucie jest wymagana oraz wybierzemy opcję wysłania maglownicy do naszego zakładu z wykorzystaniem kuriera, to pamiętajmy o specyfice pracy firm transportowych. Otóż, jeżeli chcemy, aby jeszcze tego samego dnia kurier nas odwiedził, musimy złożyć zlecenie na usługi do określonej godziny.

Złożenie tego zlecenia po godzinie granicznej skutkować będzie tym, że kurier przyjedzie dopiero nazajutrz. W niektórych przypadkach związanych szczególnie z regeneracją podzespołów w samochodach firmowych każdy dzień zwłoki oznaczać może potencjalnych straty finansowe dla firmy.

W przypadku takim możemy samodzielnie dostarczyć do punktu nadawania przesyłek firmy kurierskiej Twój podzespół. Pamiętajmy jednak, aby maglownicy zapakować w sposób właściwy, aby nie miała ona możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz opakowania.

W takim przypadku kurier mógłby odmówić podjęcia przesyłki, a podczas transportu mogłaby ona ulec dalszemu uszkodzeniu. Pamiętajmy, że

regeneracja maglownicy

przywraca jej pełne walory użytkowe i parametry nowego podzespołu.
  • regeneracja maglownic Chrzanów
Mieszkańcom

Chrzanowa

i każdej innej miejscowości na terenie województwa małopolskiego proponujemy korzystanie z naszych profesjonalnych i specjalistycznych usług. Oczywiście każdy podzespół zanim trafi do naszego zakładu powinien być zdiagnozowane przez lokalnego mechanika i u niego zdemontowany.

Jeżeli nie wiesz, dokąd udać się w tym celu proponujemy kontakt z naszymi specjalistami, którzy wskażą dobry i rzetelny warsztat zlokalizowanych w miejscu Państwa zamieszkania. Chcąc dostarczyć

maglownicę do regeneracji

w naszym zakładzie można skorzystać z usług firmy kurierskiej, lub przyjechać do nas samodzielnie. W ramach tego pierwszego rozwiązania możemy udać się z Chrzanowa do Krakowa, gdzie firma kurierska ma swoją siedzibę i co przedstawia mapa tuż obok lub zamówić kuriera, który przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres i prawidłowo zapakowaną maglownicę odbierze i dostarczy do regeneracji w naszym zakładzie centralnym.

Istotną kwestią jest wspomniane wcześniej prawidłowe zapakowanie przesyłki, aby maglownica nie miała możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz opakowania, co mogłoby narazić ją na uszkodzenie w czasie transportu. W niektórych przypadkach szczególnie, jeżeli kierowcy zależy na czasie można przyjechać ze swoją maglownicą samodzielnie do naszego zakładu, a gdy okaże się, że identyczny model przekładni kierowniczej posiadamy w naszym magazynie części zregenerowanych, to niezwłocznie element ten od nas otrzymasz, a Twoja zużyta i wyeksploatowana

maglownica

pozostanie u nas na tak zwaną wymianę.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.