Regeneracja kół dwumasowych Wałbrzych

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych WałbrzychW sytuacji, gdy zamieszkujesz Wałbrzych, a regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie wydaje się być wkrótce koniecznością zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, która od wielu już lat specjalizuje się w rekonstrukcji i regeneracji kół dwumasowych. Wielu kierowców, szczególnie tych, których dotknął problem z kołem dwumasowym, uważa, że podzespół ten jest całkowicie zbędny i producenci samochodów montują go jedynie po to, aby kierowcy ponosili dodatkowe koszty związane z wymianą dwumasy.

Stwierdzenie takie nie do końca jest prawdziwe, gdyż koło dwumasowe w każdym samochodzie pełni bardzo istotną rolę. Głównym jego zadaniem jest niwelacja drgań, których źródłem jest silnik samochodu. Oprócz tego, z uwagi na swoją specyfikę, koło dwumasowe pozwala chronić skrzynie biegów przed nadmiernym przeciążeniem, wiążącym się z przekazywaniem momentu obrotowego z wału korbowego. Inną korzyścią, którą niekiedy możemy zaobserwować jest niższe zużycie paliwa. Koło dwumasowe po regeneracji ma pełne walory użytkowe.

Biorąc pod uwagę fakt, że jego żywotność to przeciętnie około 200 tysięcy kilometrów, podczas gdy przykładowo pasek rozrządu do tego przebiegu należy wymienić 2 lub 3 razy, zależnie od sugestii producenta, to okaże się, że dwumasa nie jest wcale tak kosztownym elementem, jak można sądzić na pierwszy rzut oka. Koło dwumasowe, jak sama nazwa wskazuje, tworzą dwie masy, które są wzajemnie wobec siebie ułożyskowane, a pomiędzy którymi znajdują się elementy, które mają za zadanie niwelować drgania. Z tych właśnie powodów, jeżeli producent przewidział funkcjonowanie koła dwumasowego w układzie przeniesienia napędu samochodu, to nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem zmiana tego na klasyczne sprzęgła.

Wielu kierowców w ten właśnie sposób robi, a część z nich, jak wskazuje nasze wieloletnie doświadczenie po pewnym okresie użytkowania takiego właśnie klasycznego sprzęgła ma problemy ze skrzynią biegów, często też uskarżają się na nadmierne wibracje, które przenoszą się z silnika na karoserię samochodu. Ewidentną tego przyczyną jest zastąpienie koła dwumasowego oryginalnie przewidzianego przez producenta samochodu na zwykłe sprzęgło.

Obiegowe opinie mówią, że koło dwumasowe jest montowane tylko i wyłącznie w samochodach zasilanych olejem napędowym. Nie jest to prawdą, gdyż

dwumasa

występuje również w silnikach benzynowych. Jej rola jest dokładnie taka sama, a mianowicie tłumienie drgań, których źródłem jest silnik samochodu.

Oczywiście koło dwumasowe, podobnie jak w dieslu, ma za zadanie również chronić skrzynie biegów przed zbyt gwałtownym przeniesieniem napędu, a mówiąc dokładniej momentu obrotowego silnika. Żywotność koła dwumasowego, zanim niezbędna będzie jego regeneracja lub wymiana na nowe koło oscyluje w granicach dwustu tysięcy kilometrów. Niestety zbyt agresywny styl jazdy, który bardzo często możemy obserwować na naszych drogach i ulicach powoduje, że dwumasa ulegnie wyeksploatowaniu znacznie szybciej, niż podczas normalnej i spokojnej jazdy.

Regeneracja kół dwumasowych Wałbrzych

, serdecznie zapraszamy do naszego zakładu. Wielu kierowców zapomina, że cywilne auta nie są przeznaczone z uwagi na wytrzymałość stosowanych w nich podzespołów do sportowej jazdy na co dzień.
  • regeneracja koła dwumasowego Wałbrzych
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa dolnośląskiego.
Niestety niektórym kierowcom wydaje się, że im później rozwiążą problem dwumasy, tym później będą zmuszeni do wydania pieniędzy... Niestety nie zawsze wydadzą tyle, ile planują...
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.

Regeneracja kół dwumasowych Wrocław

Regeneracja kół dwumasowych Wałbrzych

Regeneracja kół dwumasowych Jelenia Góra

Regeneracja kół dwumasowych Legnica

Regeneracja kół dwumasowych Lubin

Regeneracja kół dwumasowych Kłodzko

Regeneracja kół dwumasowych Dzierżoniów

Regeneracja kół dwumasowych Głogów

demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.