Regeneracja kół dwumasowych Kutno

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych KutnoW przypadku, gdy miejscem Twojego zamieszkania jest Kutno, a Ciebie interesuje regeneracja koła dwumasowego, zapraszamy do korzystania z oferowanych przez nas usług. Nasza firma to duży i profesjonalny zakład z piętnastoletnim doświadczeniem. Serwis specjalizuje się nie tylko w regeneracjach dwumasy, ale również szeregu innych podzespołów samochodowych takich, jak maglownice, konwertery, pompy wspomagania, przekładnie ślimakowe, czy zaciski hamulcowe. Zatrudniamy dużą ilość wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem i pracujemy na specjalistycznych maszynach, albowiem regeneracja poszczególnych podzespołów wymaga zastosowania szerokiego parku maszynowego.

Naszymi Klientami są nie tylko kierowcy indywidualni, ale także warsztaty samochodowe, firmy transportowe, floty firmowe, a także autoryzowane serwisy wielu znanych na polskim rynku marek samochodowych. Na wszystkie nasze usługi udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji, a w niektórych przypadkach może ona zostać przedłużona do okresu dwóch lat. Oczywiście jest to zależne od typu podzespołu i marki oraz modelu samochodu. Regeneracja koła dwumasowego jest procesem wieloetapowym, który należy wykonywać ze szczególną starannością pomimo pozornie prostej budowy dwumasy. Z zewnątrz nie wygląda ona na element złożony technicznie, jednakże nic bardziej mylnego, gdyż w jej wnętrzu znajdują się elementy, których precyzja wykonania jest szalenie istotna.

Podczas codziennego użytkowania samochodu powinniśmy pamiętać, że auta, którymi poruszamy się nie są samochodami rajdowymi i ich podzespoły nie są przygotowane do przenoszenia znacznych obciążeń. Dotyczy to wszystkich elementów i koło dwumasowe nie jest tym zakresie żadnym wyjątkiem. Również ono jest narażone na zbyt agresywny styl jazdy, co szczególnie może mieć miejsce w przypadku młodych użytkowników samochodu.

Regeneracja koła dwumasowego wymaga zastosowania wielu maszyn i urządzeń, lecz dzięki temu uzyskujemy efekt taki, jak kupilibyśmy fabrycznie nowe koło dwumasowe. W niektórych przypadkach żywotność elementów po naszej regeneracji jest większa, niż żywotność fabrycznie nowej części. Oczywiście styl jazdy ma tutaj bardzo ważne znaczenie.

W przypadku, gdy zamieszkujesz

Kutno

i rozważasz opcję, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, proponujemy skontaktować się z naszymi fachowcami, którzy odpowiedzą na wszelkie rodzące się w tym zakres pytania.

Spośród wielu opcji dostarczenia koła dwumasowego do regeneracji w naszym zakładzie, najwygodniejsze jest osobiste zamówienie kuriera, który przyjedzie pod dowolną lokalizację i koło zabierze do naszego serwisu. Miejscem, z którego koło będzie odbierane może być także bezpośrednio warsztat, który dokonuje demontażu i montażu podzespołu. Nie ma więc potrzeby samodzielnie dźwigać ciężkiej dwumasy i nadawać jej z domu, gdyż kurier równie dobrze może przyjechać po część do warsztatu.

W niektórych przypadkach kierowcy zależy na czasie, a zamówienie zostanie złożone zbyt późno, aby tego samego dnia kurier mógł odebrać podzespół. W takim przypadku pozostanie jedynie, oczywiście gdy zależy nam na czasie, samodzielna wizyta w punkcie nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Tuż obok umieściliśmy mapę, na której zaznaczyliśmy kolorem niebieskim najkrótszą drogę do tego właśnie miejsca z Kutna. Dystans nie jest zbyt duży i można pokonać go w około godzinę. Najprostszym rozwiązaniem jest udanie się do Zgierza przez Piątek i odbicie bezpośrednio na ulicę Szczecińską, skąd dojazd będzie wtedy bardzo łatwy. Oczywiście rozwiązanie to możemy wykorzystać, ale wcześniej prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli zarezerwować sobie czas na realizację regeneracji koła dwumasowego na Państwa rzecz.
  • regeneracja koła dwumasowego Kutno
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.