KRUSZWICA REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych KruszwicaJedną spośród wielu realizowanych czynności w naszym zakładzie jest

regeneracja koła dwumasowego

. W naszym zakładzie wszystkich naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i oferujemy kilka wariantów wykonania wspomnianej czynności. Niestety w niektórych przypadkach okazuje się, że koło dwumasowe jest tak mocno zużyte bądź nawet uszkodzone, że jego regeneracja niestety nie będzie możliwa. W takim przypadku możemy zaproponować nabycie w atrakcyjnej cenie nowego koła dwumasowego lub skorzystanie z innej możliwości. Polega ona na tym, że otrzymasz od nas za niewielką dopłatą zregenerowane koło dwumasowe, których bardzo dużą ilość posiadamy w naszych w stanach magazynowych. Oczywiście podzespół taki będzie zregenerowany, gwarancja będzie dokładnie taka sama, jakbyśmy zregenerowali Twoje koło dwumasowe, a jego walory techniczne i sprawność będą na poziomie podzespołu fabrycznie nowego.

Gdy takie

koło dwumasowe

otrzymasz od nas nie będziesz w stanie odróżnić części fabrycznie nowej od zregenerowanej przez nas. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą szeregu dalszych i szczegółowych informacji w tym zakresie.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Kruszwicy
Mamy świadomość tego, że

regeneracja koła dwumasowego

w opiniach Klientów to czynność wymagająca poświęcenia na to dużej ilości czasu. Otóż prawda jest zupełnie inna. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie tak zorganizować cały proces, że Twój samochód spędzi w warsztacie jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia opuści warsztat z w pełni sprawnym układem sprzęgła. Oczywiście nie w każdym przypadku możliwość taka występuje, a jedynie w sytuacji, gdy Twoje auto jeszcze jeździ i dwumasa nie jest zdemontowana z tego pojazdu.

Usługi nasze realizujemy w naszym zakładzie centralnym lub w którymi z naszych warsztatów partnerskich, których gęsta sieć jest zlokalizowana praktycznie w każdym zakamarku naszego kraju. Dzięki temu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać odpowiedniego specjalistę mogącego czynności te zrealizować. W przypadku zainteresowania naszymi usługami, a warto jest także wspomnieć, że dodatkowo możemy zregenerować tarczę sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik, zachęcamy do wybrania podanego na stronie numeru telefonu i kontaktu z naszymi fachowcami.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved