Regeneracja kół dwumasowych Gorzów Wielkopolski

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych Gorzów WielkopolskiNa ogół każdy kierowca stojący przed dylematem rozwiązania problemu z dwumasą w swoim samochodzie rozważa opcję kupna części używanej. Regeneracja koła dwumasowego nie tylko według naszej opinii, ale opinii naszych zadowolonych odbiorców jest lepszym rozwiązaniem, niż zakup części używanej. Do podstawowych minusów i wad kupna używanego koła dwumasowego zaliczymy przede wszystkim brak jakiejkolwiek gwarancji i całkowicie nieznany stan techniczny. Taka dwumasa może pochodzić z samochodu powypadkowego lub z auta o znacznym przebiegu. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku dwumasa taka nie nadaje się do zamontowania w kolejnym samochodzie. Oprócz tego pamiętajmy, że części na szrocie na ogół są przechowywane w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych. Skutkować to będzie tym, że w takim kole dwumasowym zagości korozja, która będzie tylko i wyłącznie pogłębiała się. Niektórzy rozważają także możliwość zakupu podzespołu fabrycznie nowego, jednakże koło dwumasowe kupione w hurtowni lub w sklepie motoryzacyjnym z reguły jest znacznie droższe, niż wynosi koszt jego zregenerowania.

Z tego właśnie powodu oferowana w naszym zakładzie centralnym usługa cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych odbiorców.

Regeneracja koła dwumasowego

pozwoli na to, aby dwumasa odzyskała swoje pełne walory użytkowe i sprawność techniczną oraz potencjalny przebieg zbliżony do parametrów fabrycznie nowej dwumasy.
  • regeneracja koła dwumasowego w Gorzowie Wielkopolskim
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa lubuskiego z następujących miejscowości:


Gubin, Sulęcin, Strzelce-Krajeńskie, Sulechów, Babimost, Kostrzyn, Gorzów-Wielkopolski, Rzepin, Szprotawa, Międzyrzecz, Ośno-Lubuskie, Drezdenko, Torzym, Żary, Krosno-Odrzańskie, Świebodzin, Żagań, Nowa-Sól, Skwierzyna, Lubsko, Dobiegniew, Witnica, Trzciel, Zielona-Góra, Cybinka, Słubice

Regeneracja koła dwumasowego to operacja skomplikowana, wymagająca wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.