Regeneracja kół dwumasowych Warszawa

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych WarszawaCzęstym pytaniem, które zadają nam nasi klienci, których interesuje temat, jakim jest regeneracja koła dwumasowego, również ci zamieszkujący Warszawę jest pytanie, czy cena naszej usługi jest uzależniona od zakresu naprawy. Ponieważ ta kwestia jest często poruszana w rozmowach telefonicznych, a doskonale wiemy, że wielu Klientów przed wizytą u nas w warsztacie odwiedza nasze strony, gdyż zamieszczamy tu sporo pomocnych informacji, postanowiliśmy i tę kwestię w tym miejscu wyjaśnić.

Aby jednak to zrobić w sposób przejrzysty i jednocześnie zwięzły w pierwszej kolejności musimy w dużym uproszczeniu wyjaśnić, jak zbudowane jest koło dwumasowe, zwane popularnie dwumasą. Otóż jest to układ dwóch kół, mogących wzajemnie wokół siebie obracać się o pewien ściśle określony kąt, z czego jedna z mas jest przykręcona do wału korbowego, a druga współpracuje z tarczą sprzęgła i dociskiem. Wewnątrz, pomiędzy tymi kołami znajdują się elementy mające za zadanie tłumić drgania generowane przez silnik. Koło dwumasowe jedynie z zewnątrz może sprawiać wrażenie elementu o prostej budowie – są to jednak tylko pozory, ponieważ w środku pracują precyzyjne elementy, dzięki którym dwumasa spełnia swoją funkcję.

Jak zapewne domyślamy się, podczas pracy, a trzeba dodać, że dwumasa jest podzespołem przenoszącym znaczne obciążenia i pełniącą bardzo ważną funkcję, elementy ulegają stopniowemu zużyciu. W związku z tym, jeśli kierowca lub użytkownik samochodu decyduje się na regenerację koła dwumasowego, to prawdopodobną przyczyną tego jest dość mocne wyeksploatowanie koła i jego wewnętrznych elementów składowych. Tak więc po demontażu dwumasy i jej rozebraniu na czynniki pierwsze zawsze okazuje się, że niektóre elementy koniecznie wymagają wymiany, inne zaś są mocno zużyte.

Dlatego właśnie podczas

regeneracji koła dwumasowego

, tak na dobrą sprawę, ze starego elementu pozostaje jedynie obudowa, natomiast wszystko w środku jest wymieniane na części nowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie ma sensu wymienić część elementów, a inne również zużyte, choć może nieco mniej pozostawić w kole.

Z tych powodów regeneracja dwumasy wiąże się z koniecznością poniesienia stałego kosztu. Podczas naprawy nie zastanawiamy się, który element jest zużyty całkiem, a który mógłby jeszcze trochę popracować – dla zachowania wysokiej jakości naszych usług i aby móc udzielić gwarancję bez limitu kilometrów, wymieniamy wszystko w środku koła. Daje to nam i naszym klientom pewność, że dwumasa będzie w stanie, zachowując oczywiście podobny styl jazdy przejechać tyle samo kilometrów, co fabrycznie nowe koło.
  • regeneracja koła dwumasowego Warszawa
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa mazowieckiego.
Zanim podejmiesz jakieś decyzje, przeczytaj i dowiedz się, jakie są zalety regeneracji koła dwumasowego!
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.

Regeneracja kół dwumasowych Warszawa

Regeneracja kół dwumasowych Ciechanów

Regeneracja kół dwumasowych Ostrołęka

Regeneracja kół dwumasowych Siedlce

Regeneracja kół dwumasowych Grójec

Regeneracja kół dwumasowych Sochaczew

Regeneracja kół dwumasowych Płock

Regeneracja kół dwumasowych Radom

Regeneracja kół dwumasowych Żyrardów

Regeneracja kół dwumasowych Garwolin

Regeneracja kół dwumasowych Otwock

demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.