SZPROTAWA REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Szprotawa regeneracja maglownicW naszym specjalistycznym zakładzie

regeneracja maglownicy

jest jedną z wielu oferowanych przez nas usług. Oprócz przekładni kierowniczych zajmujemy się także kołami dwumasowymi, tarczami sprzęgła, dociskami, tylnymi belkami w autach francuskich oraz przekładniami ślimakowymi i pompami wspomagania.

Posiadamy bardzo bogaty park maszynowy, zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a do wszelkich napraw wykorzystujemy wysokiej jakości części zamienne. Wszystko to powoduje, że podzespoły opuszczające nasz zakład mają walory podzespołów fabrycznie nowych, a każdy z tych elementów otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.

Naszymi Klientami są warsztaty samochodowe oraz autoryzowane serwisy znanych na polskim rynku marek samochodowych. Fakty te same za siebie świadczą, że

regeneracja maglownicy

i innych podzespołów w naszym zakładzie to pełen profesjonalizm, solidność i pewność wysokiej ich trwałości.
  • regeneracja maglownic 2
Jeżeli

Szprotawa

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja maglownicy

jest czynnością, która powinna zostać realizowana w odniesieniu do Twojego podzespołu, to istotną kwestią jest to, czy element ten jest już zdemontowany, czy też samochód jeszcze jeździ. Ma to wpływ na czas realizacji całej operacji. Jeżeli samochód jeszcze jeździ i konieczność zregenerowanie maglownicy nie jest sprawą na tyle pilną, że należy zrobić to już następnego dnia, to możemy tak zorganizować całą operację, że Twoja wizyta u mechanika nie zajmie więcej, niż dwie lub trzy godziny. Gdy przekładnia natomiast jest już zdemontowana, to należy dostarczyć ją do naszego zakładu centralnego samodzielnie lub skorzystać z obsługi kurierskiej.

Na naszej stronie umieściliśmy mapę, która pokazuje drogę dzielącą Szprotawę od Zielonej Góry, gdzie firma przewozowa ma swoją lokalizację. Oczywiście prostszym rozwiązaniem będzie zamówienie kuriera mogącego przyjechać pod wskazany adres i zabrać prawidłowo zapakowaną przesyłkę. W przypadku wysyłania maglownicy kurierem zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe zapakowanie przekładni, aby nie uległa ona uszkodzeniu podczas transportu. Nasi specjaliści pod podanym na stronie numerem telefonu odpowiedzą chętnie na wszystkie pytania związane z oferowanymi przez nas usługami.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.