REGENERACJA MAGLOWNICY KATOWICE PRZEKŁADNIE KIEROWNICZE

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów
Regeneracja maglownic KatowiceJeśli zamieszkujesz Katowice – zapraszamy do naszego zakładu. Doświadczony personel, bogaty park maszynowy i stosowanie wysokiej jakości części zamiennych powodują, że regeneracja maglownicy w naszym zakładzie to pewność, że przekładnia kierownicza przez wiele lat będzie działała prawidłowo i przebieg który osiągnie, będzie można porównać z przebiegiem podzespołu fabrycznie nowego.

Konieczność zastosowania specjalistycznego parku maszynowego wynika choćby z tego, że wykonujemy zabieg, jakim jest kontrola jakości, gdzie odbywa się sprawdzenie parametrów zregenerowanej maglownicy. Na specjalnym stanowisku symulowane są rzeczywiste warunki pracy przekładni i istnieje możliwość wychwycenia nawet najdrobniejszych nieprawidłowości.

O wysokich kwalifikacjach personelu koniecznych przy realizacji różnego rodzaju usług nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Również i trzeci element, czyli stosowanie wysokiej, jakości części zamiennych jest chyba sprawą oczywistą, jeżeli zależy nam na wysokiej jakości zrealizowanych usług.

W branży motoryzacyjnej w naszym kraju funkcjonujemy już od wielu lat i dzięki temu podzespoły opuszczające nasz zakład znajdziemy w samochodach nie tylko jeżdżących po drogach naszego kraju, ale także niektórych państw ościennych. Regeneracja maglownicy, to jedno z najlepszych rozwiązań, gdy pojawi się problem z przekładnią kierowniczą naszego samochodu.
  • regeneracja maglownic Rybnik
W przypadku, gdy

Katowice

są miejscem Twojego zamieszkania, a Ty uważasz, że

regeneracja maglownicy

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, to proponujemy wykonanie kilku następujących czynności. Po pierwsze należy odwiedzić warsztat samochodowy, aby upewnić się i zdiagnozować przyczynę swoich obaw. Może okazać się bowiem, że to nie maglownica daje określone objawy z zupełnie inny podzespół. Gdy okaże się, iż to rzeczywiście przekładnia kierownicza stanowi problem w samochodzie, proponujemy skontaktować się z nami, aby wybrać najłatwiejszą dla Ciebie formę dostarczenia

maglownicy do regeneracji

w naszym zakładzie.

W tym celu można odwiedzić naszą firmę osobiście lub skorzystać z usług kurierskich, których zamówienie wymaga kontaktu z nami do określonej godziny w ciągu danego dnia. Gdy zadzwonimy nieco później, to firma przewozowa przyjedzie dopiero dnia kolejnego. W takiej sytuacji, aby przyspieszyć czas trwania cały operacji można odwiedzić punkt firmy kurierskiej z nami współpracującej zlokalizowanej w

Katowicach

. Jego lokalizację przedstawia mapa umieszczona tuż obok na naszej stronie.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!

Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Częstochowa, Knurów, Gliwice, Zawiercie, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Jaworzno, Tychy, Będzin, Chorzów, Bieruń, Mikołów, Toszek, Miasteczko Śląskie, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Żory, Kuźnia Raciborska, Krzepice, Kłobuck, Kłomnice, Szczekociny, Myszków, Koziegłowy, Lubliniec, Żywiec, Cieszyn, Skoczów, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice

Przekładnia kierownicza, czyli element potocznie nazywany maglownicą stanowi element układu kierowniczego zlokalizowany w pobliżu osi kół przednich. Zadaniem maglownicy jest zamiana ruchu obrotowego realizowanego poprzez skręt kierownicy, na właściwe skręcenie kół auta. Istotnym elementem maglownicy jest listwa i specjalne przełożenia zębatek mające za zadanie zamianę wspomnianego powyżej ruchu na skręt kół. Maglownica jest połączona z jednej strony z kolumną kierowniczą, a po bokach łączy się za pomocą odpowiednich drążków z kołami.

Oczywiście taka charakterystyka działania i umiejscowienia maglownicy to bardzo duże uproszczenie, gdyż w większości przypadków przekładnia kierownicza zwana maglownicą jest znacznie bardziej skomplikowana pod względem budowy i montażu.

Regeneracja maglownicy

przywraca temu elementowi pełne walory techniczne i użytkowe. Przekładnia kierownicza z reguły powinna zostać zregenerowana w okolicach przebiegu zbliżonego do 200 000 km. Wartość ta wiąże się przeciętną wartością przebiegu trafiających do nas podzespołów.
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.