KLUCZBORK REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych KluczborkPrzy przebiegu oscylującym w granicach około 200 000 kilometrów na ogół

regeneracja koła dwumasowego

lub jego wymiana na podzespół nowy jest koniecznością. Dwumasa stanowi istotny element układu przeniesienia napędu i jest jedną ze swoich płaszczyzn przymocowana do wału korbowego, w druga natomiast współpracuje z tarczą sprzęgła i dociskiem. Jeżeli okaże się, że któryś z elementów układu sprzęgła wymaga interwencji specjalistów, to warto jest przy okazji zdemontowania skrzyni biegów przyjrzeć się także pozostałym elementom sprzęgło tworzącym. Demontaż ten wymaga wyjęcia skrzyni biegów i wiąże się z koniecznością poniesienia określonych kosztów.

Gdyby okazało się, że przykładowo zregenerujemy koło dwumasowe i pozostałe elementy sprzęgła pozostawimy w takim stanie, w jakim są, to możemy obawiać się tego, że po pewnym czasie pojawia się konieczność przykładowo wymiany tarczy sprzęgła, co będzie rodziło kolejne dodatkowe koszty związane z demontażem skrzyni. Oczywiście każdy przypadek jest inny i dlatego dostarczając do nas swoją

dwumasę do regeneracji

można dołączyć do niej także i pozostałe elementy układu, a nasi specjaliści dokonają ich inspekcji i pomiarów, a Państwo zdecydujecie na podstawie ich opinii, czy je także należy regenerować.
  • regeneracja koła dwumasowego w Kluczborku
Gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

jest niezbędna, to oprócz tego wariantu możemy zaproponować także możliwość zakupu nowej dwumasy, jednakże w wielu przypadkach koszt taki będzie dosyć pokaźnym wydatkiem z punktu widzenia kieszeni kierowcy. Dlatego przypuszczamy, że skorzystanie z naszych usług będzie doskonałą alternatywą do nabycia nowej dwumasy. Walory użytkowe, sprawność techniczna i przyszły przebieg będą dokładnie na takim samym poziomie, jak w przypadku nowej dwumasy.

Nie warto jest natomiast brać pod uwagę opcji w postaci nabycia używanej dwumasy, gdy już z reguły podzespół taki jest w kondycji kwalifikującej taki element na złom, a nie do montażu w samochodzie. Tak więc, jeżeli regeneracja dwumasy Twojego auta powinna zostać wykonana, zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny dla Państwa wariant realizacji usługi.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved