KĘTY REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownic KętyNaturalne warunki użytkowania powodują, że wiele elementów w samochodzie wraz z rosnącym przebiegiem ulega procesowi normalnego zużycia.

Regeneracja maglownicy

jest realizowaną przez nas usługą mającą na celu usunięcie luzów, wycieków i innych skutków użytkowania.

Końcowym etapem każdej regeneracji jest kontrola jakości. Polega ona na zamontowaniu przekładni w specjalnym stanowisku diagnostycznym i poddaniu obciążeniom symulującym naturalne warunki pracy przekładni i dopiero po pozytywnym przejściu tych testów przekładnia jest wysyłana do klienta.

Zdecydowanie nie polecamy kupowania używanych przekładni, z uwagi przede wszystkim na ich nieznany stan techniczny i wysokie ryzyko problemu z montażem takiego elementów.

Regeneracja maglownicy

to rozwiązanie pewne, wiarygodne, z gwarancją i ceną niższą, niż kupno części nowej.

Oprócz maglownic, zwanych również przekładnia kierowniczymi zajmujemy się regeneracją kilku innych istotnych z punktu widzenia samochodu elementów. Wszelkie informacje w tym zakresie można uzyskać w naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu.
  • regeneracja maglownic Kęty
W przypadku, gdy

Kęty

są miejscem Twojego zamieszkania, natomiast

regeneracja maglownicy

jest koniecznością, to zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych i wyspecjalizowanych usług w tym zakresie. Aby dostarczyć swój podzespół do naszego zakładu można wykorzystać różne w tym zakresie opcje. Najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera, który przyjeżdża po podzespół i zawozi go do regeneracji w naszym zakładzie, a po wszystkich zabiegach przywozi z powrotem do Państwa. Gdy jednak zamówimy kuriera zbyt późno danego dnia, aby mógł on odebrać przesyłkę, to można samemu udać się do firmy kurierskiej zlokalizowanej w Krakowie i tam przesyłkę zostawić.

Mapa umieszczone obok przedstawia drogę dzielącą Kęty i Kraków, gdzie firma ta, jak już wspomnieliśmy, jest zlokalizowana. Najprawdopodobniej każdy kierowca doskonale zna tę drogę, jednakże dla celów informacyjnych i poglądowych przedstawiliśmy tuż obok mapę. Trzecie rozwiązanie polega na tym, aby ze zdemontowanym podzespołem przyjechać osobiście do naszego zakładu centralnego.

Rozwiązanie takie, pomimo iż wiąże się z koniecznością poświęcenia określonego czasu, to jednak ma podstawową zalety, którą jest to, że gdy identyczny modele maglownicy mamy na półce w naszym magazynie części

zregenerowanych

, to niezwłocznie podzespół ten od nas otrzymasz, a Twój zostawisz na tak zwaną wymianę. Oczywiście najprościej i najlepiej będzie skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy udzielają wszelkich szczegółowych informacji w zakresie realizowanych przez nas usług.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.