KOSTRZYN REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Kostrzyn regeneracja maglownicW wielu przypadkach, gdy

regeneracja maglownicy

Twojego samochodu jest konieczna, możemy Państwu zaproponować bardzo atrakcyjne i szybkie rozwiązanie problemu. W niektórych przypadkach istnieje możliwość, że wyślemy zregenerowany podzespół do warsztatu zlokalizowanego w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania i odbierzemy Państwa element.

Większość przekładni kierowniczych może być według tego schematu wymienionych na podzespoły w pełni sprawne technicznie, posiadające pełne walory użytkowe i oczywiście z gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania.

Oprócz maglownic w naszym zakładzie regenerujemy również inne podzespoły, a w tym koła dwumasowe, układy sprzęgła, tylne belki samochodów francuskich, pompy wspomagania i ślimakowe. Oczywiście na każdy zregenerowany podzespół udzielamy gwarancji.

Maglownice regenerowane

w naszym zakładzie spotkamy w samochodach jeżdżących nie tylko po terenie naszego kraju, ale również wielu państw ościennych. Pamiętajmy, że regeneracja maglownicy to bardzo atrakcyjne rozwiązanie zarówno pod względem cenowym, jak i możliwości uzyskania w pełni sprawnego podzespołu z gwarancją.
  • regeneracja maglownic 3
W przypadku, gdy zamieszkujesz

Kostrzyn

i

regeneracja maglownicy

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, to w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, albowiem w zakresie możliwości realizacji usługi istnieje kilka wariantów. Są one oczywiście uzależnione od kilku dodatkowych czynników, a rozmowa z naszymi specjalistami pozwoli wybrać najkorzystniejszy wariant. W najlepszym dla Klienta rozwiązaniu całą operację jesteśmy w stanie zorganizować tak, że samochód będzie wyłączony z ruchu jedynie na okres około dwóch lub trzech godzin.

Można także skorzystać z usług firmy przewozowej, która dostarczy do naszego zakładu centralnego zdemontowaną maglownice, a mapa obok przedstawia drogę dzielącą Kostrzyn nad Odrą od Zielonej Góry, w której firma ta jest zlokalizowana. Istnieje także możliwość samodzielnego przyjechania do naszego zakładu centralnego ze swoim podzespołem, jednakże z uwagi na czas z tym związany nie zawsze taki wariant będzie najkorzystniejszy dla kierowcy. Tak więc, proponujemy skontaktować się z nami i poznać wszelkie możliwości realizacji usługi.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.