Regeneracja kół dwumasowych Opoczno

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych OpocznoW przypadku, gdy zamieszkujesz Opoczno i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest aktualnie konieczna lub termin wykonania tej usługi zbliża się, zachęcamy do zapoznania się z informacjami odnośnie prowadzonych przez nas działań, gdyż jak wskazuje nasze doświadczenie, oferowana przez nas opcja jest bardzo korzystna dla posiadaczy samochodów. Przeciętny przebieg, przy którym koło dwumasowe zdradza objawy wyeksploatowania, to około 200 tysięcy kilometrów. Styl jazdy na ten stan ma niebagatelny wpływ.

Z naszej praktyki wiemy, że zdarzają się sytuacje, kiedy dwumasa jest już zużyta po znacznie niższy przebiegu, zbliżonym do około stu tysięcy kilometrów. Z drugiej jednak strony trafiają się użytkownicy pojazdów, którzy potrafią na oryginalnym kole dwumasowym przejechać ponad 250 tysięcy kilometrów. Koło dwumasowe mają za zadanie tłumić drgania skrętne, które pojawiają się, gdy silnik pracuje w dolnym zakresie obrotów. Z tego właśnie powodu, objawy wyeksploatowania dwumasy możemy zaobserwować w tym właśnie zakresie obrotów. Do najczęstszych objawów należą niepokojące dźwięki wydobywający się z okolic silnika i skrzyni biegów oraz nadmierna wibracja karoserii. Przyczyną tego stanu rzeczy może być koło dwumasowe, ale również podobne zjawisko obserwujemy, gdy poduszki pod silnikiem lub skrzynią biegów będą mocno zużyte. Z tego właśnie powodu dla prawidłowej diagnostyki problemu, konieczna jest wizyta w specjalistycznym serwisie, gdzie fachowiec dokładnie wszystko zbada.

Gdy masz zaufanego mechanika możesz właśnie jemu powierzyć tę czynność, a jeśli nie wiesz, dokąd się udać, proponujemy, aby skontaktować się z nami, gdyż w toku naszej wieloletniej działalności zaprosiliśmy do współpracy około dwieście warsztatów samochodowych zlokalizowanych w całej Polsce i najprawdopodobniej któryś z nich znajduje się blisko miejsca Twojego zamieszkania.

Gdy koło dwumasowe będzie już zdemontowane, należy dostarczyć je do naszego zakładu. Mamy w tej kwestii kilka możliwości. Najprościej jest oczywiście zadzwonić do nas i zamówić kuriera, której przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację i przywiezie do nas do regeneracji. Inna możliwość, niestety nieco bardziej uciążliwa, to samodzielne przywiezienie do naszego zakładu wymontowanego podzespołu.

W niektórych przypadkach nie będzie to możliwe z uwagi na zbyt dużą odległość i wiążące się z tym wysokie koszty przejazdu oraz stracony czas. Pakując

koło dwumasowe

pamiętajmy, że wewnątrz opakowania nie może mieć ono możliwości swobodnego przemieszczania się, gdyż w takiej sytuacji mogłoby dalszemu zniszczeniu. Aby koło zabezpieczyć wewnątrz opakowania, najlepiej jest wykorzystać do tego celu specjalną folię bąbelkową, jeśli nie dysponujemy takową, to możemy wykorzystać zwykłe gazety, czy tekturę.

Aby kurier odwiedził Państwa jeszcze tego samego dnia, należy zamówić usługę telefonicznie u naszych specjalistów do określonej godziny, uzależniony od dokładnej Państwa lokalizacji. Gdy zamówienie zostanie złożone później, to kurier będzie mógł przyjechać dopiero dnia następnego. W niektórych przypadkach zależy nam na czasie szczególnie, gdy mamy do czynienia z samochodem firmowym i każdy dzień to potencjalne straty. Aby tego uniknąć, istnieje także opcja samodzielnego przywiezienia paczki z kołem dwumasowym do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej.

W Łodzi jest zlokalizowany punkt przyjmowania przesyłek firmy kurierskiej realizującej nasze zlecenia. Mamy kilka możliwości dojazdu. Wskazana droga to dystans około stu kilometrów. W sytuacji jednak, gdy zależy nam na czasie, warto z tej opcji skorzystać, gdyż już na drugi dzień koło dwumasowe będzie w naszej firmie poddane regeneracji. Gdybyśmy natomiast czekali na kuriera do kolejnego dnia, to jak łatwo zauważyć operacja będzie trwała nieco dłużej.

W sytuacji, gdy zdecydujesz się przyjechać do Łodzi, wcześniej konieczne jest wykonanie telefonu do naszego zakładu, abyśmy mogli dokonać autoryzacji wysyłanej paczki, bez czego jej nadanie nie będzie możliwe. W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą i poradą, a nasi specjaliści rozwieją Państwa wszelkie wątpliwości w zakresie regeneracji kół dwumasowych.
  • Opoczno regeneracja koła dwumasowego
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.