WOLBROM REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych WolbromRosnący przebieg samochodu i przejechane kilometry powodują, że regeneracja koła dwumasowego jest jedną z czynności naprawczych, które należy wykonać w samochodzie. Zbliżony przebieg wymagający realizacji tego zabiegu to około 200 tysięcy km. Oczywiście jest to wartość szacunkowa, gdyż w naszym zakładzie zdarzają się pojazdy o przebiegu znacznie niższym, jak i takie, które przyjechały znacznie większą liczbę kilometrów.

Wiele zależy od stylu jazdy kierowcy. Otóż gwałtowne ruszaniu, strzelanie ze sprzęgła i przeciążanie samochodu ponad normy zalecane przez producenta przekłada się w negatywny sposób na żywotność dwumasy. Powoduje to, że jej regeneracja lub ewentualnie wymiana na podzespół nowy będzie wymagana znacznie wcześniej. W przypadku samochodów służbowych i tych wykorzystywanych do celów prywatnych różnica jest zauważalna.

Z naszego doświadczenia wynika, że prawidłowa praca układu sprzęgła wymaga dobrej kondycji technicznej nie tylko koła dwumasowego, ale także docisku sprzęgła, jego tarczy oraz wysprzęglika. Z tego właśnie powodu, gdy okaże się, że dwumasa wymaga interwencji specjalistów warto jest także przyjrzeć się tym dodatkowym wymienionym przez nas elementom. Jeżeli okaże się, że ich kondycja techniczna nie jest zadawalająca, możemy także wykonać procesy regeneracyjne w odniesieniu do tych właśnie podzespołów.

W naszym zakładzie wykorzystujemy bardzo bogaty park maszynowy, stosujemy wysokiej jakości części zamienne i komponenty, a wszelkie prace wykonują wykwalifikowani i bardzo doświadczeni specjaliści. Po wykonaniu prac naprawczych gwarancja przez nas w udzielana nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Z całą pewnością jest to dobra informacja dla aktywnych użytkowników samochodów, którzy dla celów w prywatnych lub służbowych pokonują dużą ilość kilometrów swoimi samochodami.
  • element koła dwumasowego
Jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

lub innego komponentów tworzącego układ sprzęgła w Twoim aucie będzie konieczna, zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami. Każdego z naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny, co powoduje, że w zależności od danego i konkretnego przypadku możemy zaoferować różne warianty realizowanych przez nas czynności regeneracyjnych. Odpowiedzią na kluczowe pytanie jest to, czy koło dwumasowe jest już zdemontowane, czy też samochód jeszcze jeździ. W tym pierwszym przypadku możemy zaproponować wizytę ze swoim podzespołem w naszym zakładzie centralnym lub jeżeli odległość lub czas na to nie pozwolą, zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług kurierskich. Jeżeli samochód jeszcze jeździ możemy zaproponować Państwu wizytę u swojego zaufanego mechanika lub w którymś z naszych warsztatów partnerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju.

W każdym jednak przypadku można liczyć na to, że z regenerowane koło dwumasowe będzie miało żywotność zbliżoną lub nawet większą, niż podzespół fabrycznie nowy. Owa żywotność jest jednym z istotnych czynników powodujących, że potencjalni kierowcy zainteresowani realizacją czynności regeneracyjnych korzystając z naszych usług. Nasi Klienci to nie tylko odbiorcy indywidualni, ale także warsztaty i autoryzowane serwisy znanych w naszym kraju marek samochodowych
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved