REGENERACJA MAGLOWNICY POZNAŃ PRZEKŁADNIE KIEROWNICZE

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownicy PoznańZadaniem każdej przekładni kierowniczej jest zamiana ruchu obrotowego wykonywanego kierownicą na odpowiednik skręt kół. Na skutek normalnego zużycia przekładnia kierownicza może mieć luzy, nieszczelności lub powodować problem podczas obracania kierownicą.

W takim przypadku

regeneracja maglownicy

najprawdopodobniej będzie konieczna. Podczas tego zabiegu każda przekładnia jest demontowana na czynniki pierwsze, w dalszej kolejności uszczelniana i pozbawiona luzów. Ostatecznym etapem naszych zabiegu jest kontrola jakości. Polega ona na zamontowaniu przekładni kierowniczej do specjalnego stanowiska diagnostycznego, gdzie jest poddawana obciążeniom takim, jak w przypadku zamontowania jej i eksploatacji w samochodzie. Dzięki temu mamy pewność, że

regeneracja maglownicy

została wykonana w sposób właściwy. Dopiero po pozytywnym zaliczeniu testów przekładnia trafia do Klienta i otrzymuje pisemną gwarancję.
  • regeneracja maglownic Poznań
Kierowcy zamieszkujący

Poznań

na terenie województwa wielkopolskiego są w dobrej sytuacji, albowiem punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy przewozowej znajduje się w tym właśnie mieście. Obecnie każdemu kierowcy zależy na tym, aby samochód, który musi zostać poddany jakimkolwiek czynnościom naprawczym, przez jak najkrótszy okres był wyłączony z jazdy. Codzienny pośpiech w dużej mierze na to właśnie wpływa. Jeżeli chcemy dostarczyć swoją maglownicę, czyli przekładnię kierowniczą do naszego zakładu centralnego, aby ją zregenerować, możemy udać się samodzielnie do naszego zakładu.

W wielu jednak przypadkach nie będzie to możliwe z uwagi na odległość lub czas, wymagający realizacji tego zadania. W takim przypadku można skorzystać z usług firmy kurierskiej poprzez zamówienie przewoźnika, mogącego odwiedzić dowolnie wskazany punkt lub alternatywnie ze swoją zapakowaną maglownica udać się do punktu przyjmowania przesyłek firmy kurierskiej. Mapa umieszczona na naszej stronie przedstawia lokalizację tego punktu w Poznaniu. Wszystkie szczegóły związane z tym zagadnieniem uzyskacie Państwo u naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Nasze usługi są objęte gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Zapraszamy z miast: Poznań Szamotuły Oborniki Gniezno Trzemeszno Września Jarocin Środa Wielkopolska Tuliszków Rychwał Wolsztyn Pniewy Piła Czarnków Sompolno Koło Turek Chodzież Jastrowie Złotów Konin Słupca Kleczew Kalisz Ostrów Wielkopolski Krotoszyn Odolanów Leszno Rawicz Śrem Grodzisk Wielkopolski Gostyń
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.