NIEPOŁOMICE REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych NiepołomiceRealizowana w naszym zakładzie

regeneracja koła dwumasowego

pozwoli na to, aby podzespół ten odzyskał swoje pełne walory użytkowe i sprawność techniczną dokładnie taką samą, jaką mają części fabrycznie nowe. Ogromną zaletą w stosunku do zakupu części nowej jest wysoka jakość naszych czynności regeneracyjnych i ich cena. Zakładając dotychczasowy styl jazdy możecie Państwo oczekiwać przejechania podobnej ilości kilometrów swoim samochodem.

Styl jazdy przekłada się bezpośrednio na żywotność poszczególnych komponentów i

koło dwumasowe

nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Zbyt gwałtowne puszczenie sprzęgła, ruszanie spod świateł z piskiem opon i przeciążanie auta ponad normy zalecane przez producenta wpływają bardzo negatywnie na żywotność koła dwumasowego. Tak więc, jeżeli zależy nam na wysokiej żywotności naszych komponentów w samochodzie pamiętajmy o właściwym i spokojnym stylu jazdy.
  • element koła dwumasowego
Jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w centrum Twojej uwagi proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pod podanym na stronie numerem telefonu udzielą Państwu szerokiego zakresu informacji związanych z naszymi pracami. Każdego z naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny, co powoduje, że możemy zaproponować różne warianty wykonania naszej usługi, aby wszystkie prace i czynności niezbędne do przeprowadzenia były dla Państwa jak najbardziej komfortowe i wygodne.

W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie tak zaaranżować wszystkie prace, że Twój samochód spędzi w warsztacie jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia wyjedzie z w pełni sprawnym układem sprzęgła. Oczywiście wszelkie szczegóły z tym związane uzyskacie Państwo u naszych fachowców.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved