Regeneracja kół dwumasowych Wieluń

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych WieluńW przypadku, gdy Wieluń jest miejscem Twojego zamieszkania i regeneracja koła dwumasowego jest opcją, którą bierzesz uwagę, aby rozwiązać swój problem, zachęcamy do lektury naszej strony i korzystania z naszych profesjonalnych usług. Nasza firma funkcjonuje na rynku regeneracji podzespołów samochodowych już ponad 15 lat i mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie.

Posiadamy również bardzo bogaty park maszynowy, niezbędny do wykonywania wszystkich procesów technologicznych, a nasi pracownicy to wysokiej klasy fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Mówiąc o naszych usługach bardzo często używa się określenia regeneracja, niemniej jednak w naszej opinii, o wiele lepszym określeniem byłaby rekonstrukcja.

Uważamy tak z tego powodu, że podczas naszych zabiegów, tak na dobrą sprawę, dokonujemy całkowitej odbudowy koła dwumasowego. Ze starego podzespołu wykorzystuje jedyni obudowę, wszystkie natomiast elementy znajdujące się we wnętrzu dwumasy podczas naszych zabiegów są wymieniane na fabrycznie nowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Po wszystkich naszych zabiegach koło dwumasowe ma parametry fabrycznie nowego podzespołu i taką samą lub nawet dłuższą żywotność. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że podzespoły wyjeżdżające z naszego zakładu mają wysoką jakość i pełną użyteczność.

Koła dwumasowe są podzespołami mającymi niekiedy negatywne opinie wśród kierowców jak i mechaników. Wynika to z tego, że koszt zakupu nowego podzespołu i jego wymiany, w niektórych przypadkach jest dosyć wysoki. Realizowane przez nas usługi regeneracji kół dwumasowych pozwalają uzyskać znaczne oszczędności w tym zakresie. Koszt naszej usługi jest niekiedy dwu lub trzykrotnie niższy, niż zakup nowego podzespołu.

Walory użytkowe części po naszych procesach są dokładnie takie same, jak w przypadku fabrycznie nowych. Oznacza to, że dzięki naszym usługom możecie Państwo zaoszczędzić całkiem sporo gotówki. Oprócz kół dwumasowych, zajmujemy się także dociskami sprzęgła, tarczami i wysprzęglikami. Wszystkie te elementy można zregenerować w naszym zakładzie centralnym.

Tak na dobrą sprawę, decydując się na rekonstrukcje dwumasy powinniśmy zwrócić także uwagę, w jakiej kondycji są pozostałe elementy układu przeniesienia napędu i czy przypadkiem one również nie powinny zostać poddane regeneracji. Prawidłowa praca układu przeniesienia napędu jest, bowiem możliwe tylko wtedy, gdy wszystkie podzespoły są w dobrej kondycji technicznej. Koszt demontażu i montażu skrzyni biegów, który niestety musimy ponieść, aby zamontować koło dwumasowe i pozostałe elementy jest relatywnie wysoki, nie ma więc sensu zakładać regenerowanej dwumasy i starej tarczy, docisku i wysprzęglika, gdyż może się okazać, że wkrótce i one będą nadawały się do wymiany lub regeneracji. W sytuacji zatem, gdy zamieszkujesz

Wieluń

i

regeneracja koła dwumasowego

jest w kręgu Twoich zainteresowań, proponujemy skontaktować się z nami, a nasi specjaliści udzielą Państwu wszelkich informacji w omawiamym zakresie.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest kontakt telefoniczny z nami i zamówienie kuriera, który przyjedzie pod dowolny adres i zabierze koło dwumasowe do regeneracji w naszym zakładzie. Miejscem tegoż właśnie odbioru koła może być warsztat samochodowy, w którym dokonywany jest jego demontaż i montaż, dzięki czemu nie musicie Państwo dźwigać tego podzespołu i wysłać go z domu.

Po

regeneracji

kurier może również dostarczyć dwumasę do tego właśnie warsztat. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, najlepszym wyjściem jest kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą i wyjaśnią jakiekolwiek niejasności w tym właśnie zakresie.
  • regeneracja koła dwumasowego w Wieluniu
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.