Regeneracja kół dwumasowych Tomaszów Mazowiecki

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych Tomaszów MazowieckiWszystkim zainteresowanym kierowcom i użytkownikom samochodów, zamieszkującym Tomaszów Mazowiecki proponujemy nasze usługi, spośród których wiodącą jest regeneracja koła dwumasowego. Koło dwumasowe zwane popularnie dwumasą, to dosyć istotny element układu przeniesienia napędu. Jest ono zamontowane za pomocą śrub bezpośrednio do wału korbowego silnika, a druga płaszczyzna koła współpracuje z tarczą sprzęgła oraz dociskiem. Zadaniem dwumasy jest pochłanianie drgań skrętnych generowanych przez silnik w dolnym zakresie obrotów. Z tego właśnie powodu, gdy dwumasa jest już wyeksploatowana, właśnie w tym zakresie obrotów możemy usłyszeć metaliczne dźwięki dochodzące z okolic skrzyni biegów oraz nadmierne wibracje karoserii samochodu.

Dla pełnej jednak diagnostyki, należy upewnić się, czy nie pochodzą one z innego źródła tak, aby niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy, gdyż może okazać się, że wspomniane objawy pochodzą na przykład od zużytych poduszek silnika lub skrzyni biegów. Proponujemy udać się do swojego mechanika, który diagnostykę tę wykona, a jeżeli nie macie Państwo takowego, proponujemy skorzystać z naszej pomocy, albowiem w ponad piętnastoletniej działalności zaprosiliśmy do współpracy około 200 warsztatów samochodowych z terenu całego kraju, które to warsztaty dokonują demontażu i montażu kół dwumasowych oraz innych regenerowanych przez nas podzespołów i oczywiście diagnozują je uprzednio. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że któryś z tych warsztatów jest zlokalizowany bardzo blisko miejsca Państwa zamieszkania, dzięki czemu cała operacja przebiegła szybko i sprawnie.

Przeciętna żywotność koła dwumasowego to około 200 tysięcy kilometrów. Oczywiście odstępstwa od tego przebiegu są całkowicie naturalną rzeczą, ale dosyć istotnym czynnikiem, który ma na to wpływ jest tym jazdy. Auta, które wykorzystujemy na co dzień nie są samochodami rajdowymi i nadmierne ich przeciążanie oraz zbyt agresywny styl jazdy w dużym stopniu przyczyniają się do szybszego eksploatowania wszystkich podzespołów, a koło dwumasowe nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Wszelkie zachowania takie jak ruszanie z piskiem opon spod świateł i przeciążenie samochodu, z całą pewnością odbijają się negatywnie na kondycji wszystkich podzespołów.

Z tego właśnie powodu do naszego zakładu trafiają koła dwumasowe zarówno te, które mają przebieg około stu tysięcy jak i takie, gdzie jest on na poziomie około dwustu pięćdziesięciu tysięcy. Kupując auto używane niestety nie mamy informacji na temat tego, w jaki sposób użytkował je poprzedni właściciel i jedynie symptomy odznaczające zużycia dwumasy mogą nam wskazywać, w jakiej jest ona kondycji.

W przypadku zdecydowania się na nasze usługi, prosimy o kontakt telefoniczny, podczas którego nasi fachowcy udzielą Państwu wszelkich, niezbędnych w tym zakresie informacji. W sytuacji zatem, gdy zamieszkujesz

Tomaszów Mazowiecki

i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

, zapraszamy do naszego zakładu, szczycącego się ponad piętnastoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Jeżeli chcemy dostarczyć koło dwumasowe do regeneracji w naszej firmie, możemy uczynić to osobiście, niemniej jednak w wielu przypadkach z uwagi na znaczną odległość i związany z tym wysoki koszt, nie będzie to atrakcyjne wyjście. Najprostszym rozwiązaniem jest kontakt telefoniczny z naszymi fachowcami i zamówienie kuriera, który odbierze prawidłowo zapakowane koło dwumasowe i dostarczy do naszego zakładu centralnego.

W niektórych przypadkach, szczególnie, gdy zależy nam na czasie, a złożymy zamówienie na usługi zbyt późno danego dnia, to kurier może przyjechać dopiero nazajutrz. Aby więc nie tracić czasu, można zdemontowane koło dwumasowe zapakować we właściwy sposób, to znaczy tak, aby wewnątrz pudełka nie miało ono możliwość swobodnego przesuwania się i dostarczyć samodzielnie do Łodzi, gdzie znajduje się punkt przyjmowania przesyłek firmy kurierskiej realizującej zlecenia na naszą rzecz.

Z

Tomaszowa Mazowieckiego

nie jest to zbyt długa droga, gdyż jest to około siedemdziesiąt kilometrów, a dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo czasu i przyspieszyć cały proces. Chcąc wybrać ten właśnie wariant, proponujmy w pierwszej kolejności skontaktować się z nami, aby uzyskać autoryzację nadawanej paczki, bez czego jej wysłanie bez ponoszenia kosztów nie będzie możliwe.
  • regeneracja koła dwumasowego Tomaszów Mazowiecki
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.