NOWY SĄCZ REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownic Nowy SączKiedy samochód osiągnie przebieg zbliżony do około dwustu tysięcy kilometrów, mogą pojawić się różnego rodzaju symptomy wskazujące na zużycie poszczególnych jego podzespołów. Jeżeli dotyczyłoby to przekładni kierowniczej, to

regeneracja maglownicy

przywróci temu elementowi walory użytkowe i sprawność techniczną do poziomu podzespołu fabrycznie nowego.

W większości przypadków regeneracja maglownicy polega na usunięciu luzów powstałych w trakcie jej użytkowania oraz usunięciu różnego rodzaju nieszczelności objawiających się z wyciekiem czynnika roboczego.

Po przeprowadzeniu tych wszystkich czynności każda maglownica trafia na specjalnych stół diagnostyczny, gdzie jest testowana w warunkach takich, jak podczas normalnej pracy w samochodzie.

Dopiero po tym zabiegu wystawiana jest pisemna gwarancja i przekładnia kierownicza trafia do Klienta.

Regeneracja maglownicy

jest tańsza, niż kupno części nowej, a nie ustępuje wcale jakością i trwałością podzespołom nowym.
  • regeneracja maglownic Tarnów
Jeżeli

Nowy Sącz

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja maglownicy

w przypadku Twojego samochodu jest konieczna już teraz lub podejrzewasz, że nastąpi to wkrótce, to zachęcamy do korzystania z naszych profesjonalnych i specjalistycznych usług. Swoją maglownicę można dostarczyć do naszego zakładu centralnego korzystając ze schematu obsługi kurierskiej lub poprzez samodzielne przywiezienie swojej przekładni do naszego zakładu centralnego.

Mapa umieszczona tuż obok na stronie przedstawia drogę z Nowego Sącza do Krakowa, w którym współpracująca z nami firma kurierska jest zlokalizowana. Wspominam o tym, ponieważ pomimo najprostszego rozwiązania w postaci zamówienia kuriera mogącego przyjechać pod dowolnie wskazaną lokalizacją, część naszych Klientów dla oszczędzania czasu wybiera wariant samodzielnej wizyty u przewoźnika i zostawienie u niego przesyłki. Zanim zdecydujemy się na wybór jakiegokolwiek wariantu, najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z naszymi specjalistami i ustalenie szczegółów całej operacji, a w niektórych przypadkach może okazać się nawet, że w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie rozwiązać problem z Twoją maglownicą, a w warsztacie spędzisz nie więcej, niż 3 lub 4 godziny.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.