Regeneracja kół dwumasowych Lublin

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych LublinNasi klienci zainteresowani usługą, jaką jest regeneracja kół dwumasowych, zwanych popularnie dwumasami, dość często mają rozmaite obiekcje odnośnie tego, czy ten proces jest skuteczny i na jak długo wystarcza, tzn. jaki przebieg można uzyskać po regeneracji.

Wątpliwości te często wynikają z tego, że zarówno w sieci, jak i wśród osób zainteresowanych tą właśnie usługą krąży wiele mitów i niedomówień. Aby w jakiejś części to wyjaśnić oraz aby rozwiać nieco z tych wątpliwości na naszych  stronach przedstawiamy wiele pomocnych informacji na temat regeneracji kół dwumasowych.

Nasza opinia może być o tyle pomocna, że od wielu już lat zajmujemy się regeneracją części samochodowych i mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie, zdecydowanie przewyższające wiedzę i kompetencje mechaników samochodowych, o gawędziarzach z for internetowych nawet nie wspominając. Otóż,

koło dwumasowe

podlega regeneracji, a profesjonalnie przeprowadzony proces pozwala uzyskiwać przebiegi podobne, a nawet wyższe, niż na nowych dwumasach. Wynika to z tego, iż w naszym zakładzie wykorzystujemy części zamienne pochodzące z tych samych fabryk, w których zaopatrują się producenci kół dwumasowych.

Jako ciekawostkę dodamy również, że nawet gdy udamy się do autoryzowanego serwisu danej marki chcąc wymienić dwumasę, to jesteśmy zobowiązani do pozostawienia starego

koła dwumasowego

, które w dalszej kolejności trafia do jego producenta, który je regeneruje i sprzedaje. Mamy więc tu odpowiedź na pytanie, czy koła dwumasowe można regenerować. Podobny zresztą scenariusz ma miejsce, jeśli weźmiemy pod uwagę inne podzespoły typu turbosprężarki, maglownice, amortyzatory i wiele innych. Innym dość popularnym mitem jest przekonanie, że lepiej jest kupić używane koło dwumasowe, niż nowe lub regenerowane.

Taki tok rozumowania każe natychmiast zadać sobie pytanie: jaką mamy pewność, że używana dwumasa jest w lepszym stanie, niż nasza dotychczasowa zużyta, wyeksploatowana i jaką mamy pewność, że dwumasa o nieznanym pochodzeniu, stanie, bez gwarancji zapewni nam możliwość poruszania się naszym autem bez problemów. Na to pytanie każdy z kierowców musi odpowiedzieć sobie sam. Niektórzy bowiem wolą mieć pewność i zaufanie do swojego auta i decydują się na regenerację lub zakup nowej dwumasy, inni natomiast wolą ryzyko, niepewność lub zbędne wydawanie pieniędzy i kupują koła dwumasowe używane.
  • regeneracja koła dwumasowego w Lublinie
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa lubelskiego z następujących miejscowości:


Dęblin, Zamość, Tomaszów-Lubelski, Hrubieszów, Łęczna, Biała-Podlaska, Terespol, Nałęczów, Międzyrzec-Podlaski, Kazimierz-Dolny, Piaski, Ryki, Krasnystaw, Biłgoraj, Kraśnik, Lubartów, Łuków, Szczebrzeszyn, Włodawa, Bełżyce, Janów-Lubelski, Puławy, Lublin, Chełm, Radzyń-Podlaski, Świdnik, Kurów

Regeneracja koła dwumasowego to operacja skomplikowana, wymagająca wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.