CHEŁMŻA REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH


JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych ChełmżaNa skutek przejeżdżanych kilometrów poszczególne elementy układu sprzęgła tracą swoją zdolność do prawidłowej pracy.

Regeneracja koła dwumasowego

i jego dodatkowych elementów w postaci tarczy, docisku i wysprzęglika jest na ogół konieczna, gdy zaobserwujemy symptomy w postaci drżenie karoserii samochodu na wolnych obrotach, metalicznych odgłosów dochodzących w okolicy skrzyni biegów i problemów przy zmianie biegów lub szarpanie samochodu w momencie ruszania. Koło dwumasowe jest podzespołem pracującym w sposób mechaniczny, a wraz z rosnącym przebiegiem zdolność tego podzespołu do tłumienia drgań skrętnych pogarsza się. Tarcza sprzęgła polega naturalnemu zużyciu, a na docisku może pojawić się tak zwany stożek powodujący, że nie przylega on całą powierzchnią do tarczy sprzęgła. Z kolei w wysprzęgliku zużyciu podlega łożysko i uszczelnienia.

Oferowane przez nas czynności regeneracyjne polegają na usunięciu wszystkich niedomagań układu sprzęgła. W kole dwumasowym wymieniane są wszystkie jego wewnętrzne komponenty odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych, na tarczy nabijane są nowe okładziny, w docisku szlifowana jest bieżnia, a w wysprzęgliku wymianie podlegają łożyska i uszczelnienia. Dzięki temu cały układ jest przywracany do pełnej sprawności i ma walory użytkowe dokładnie takie same, jakie mają podzespoły fabrycznie nowe. W przypadku koła dwumasowego interwencja specjalistów jest na ogół konieczna przy przebiegu zbliżonym do około 200 000 km, natomiast w przypadku elementów pozostałych z reguły znacznie wcześniej. Jeżeli obserwujesz negatywne objawy związane z pracą sprzęgła w swoim samochodzie, warto jest wykonać ich diagnostykę, a w dalszym etapie wymianę na części nowe lub regenerację.
Jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

lub któregokolwiek z elementów układu sprzęgła w Twoim aucie jest konieczna, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą Państwu znacznie szerszych informacji, niż te prezentowane na stronie. W każdym jednak przypadku można liczyć na to, że po naszej regeneracji poszczególne komponenty odzyskają pełną sprawność techniczną.

Trzeba również pamiętać o tym, że prawidłowa praca układu sprzęgła możliwa jest jedynie wtedy, gdy każdy z jego elementów ma pełne walory użytkowe. Przejeżdżane kilometry powodują utratę tych walorów i na skutek tego sprzęgło nie przenosi już tak efektywnie momentu obrotowego z jednostki napędowej na skrzynię biegów. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i dzięki temu będzie można wybrać najbardziej dopasowany do Państwa oczekiwań i konkretnego przypadku wariant realizacji naszych usług.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved