BOCHNIA REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownic BochniaNienaganna praca układu kierowniczego wymaga, aby przekładnia kierownicza była w dobrym stanie technicznym. Po wielu latach użytkowania może jednak okazać się, że pojawiają się wycieki czynnika roboczego i luzy w mechanizmie.

Regeneracja maglownicy

wykonana w naszym zakładzie przywróci Twojej części walory podzespołu fabrycznie nowego. Dzięki temu nie będziesz zmuszony kupować nowej maglownicy, ani też wybierać rozwiązania bardzo ryzykownego, jakim jest kupno części używanej.

Oferowane przez nas usługi świadczymy nie tylko na rzecz kierowców indywidualnych, ale również warsztatów samochodowych i serwisów autoryzowanych. Podzespoły opuszczające nasz zakład spotkamy w samochodach na terenie naszego kraju i niektórych państw ościennych.

Gwarancja przez nas udzielana nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Wynika to z wysokiej jakości zrealizowanych przez nas procesów technologicznych.

Regeneracja maglownicy

to rozwiązanie sprawdzone i przede wszystkim rozwiązujące problem z układem kierowniczym w sposób rzetelny i długotrwały.
  • regeneracja maglownic Bochnia
W przypadku, gdy

Bochnia

jest miejscem Twojego zamieszkania i chciałbyś dostarczyć do naszego zakładu centralnego

maglownicę do regeneracji

, lub też zrobić to z dowolnym innym regenerowany w naszej firmie podzespołem, to można albo przyjechać do nas osobiście ze swoim elementem lub skorzystać z usług firmy transportowej. Droga dzieląca Bochnię i Kraków przedstawiona jest na umieszczonej tuż obok mapie, a wzmiankujemy o tym, ponieważ niektórzy nasi Klienci dla przyspieszenia czasu trwania wszystkich zabiegów przyjeżdżają samodzielnie do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Dzięki temu, szczególnie w przypadku samochodów firmowych można zaoszczędzić nieco czasu. A zdarzyć tak może się, gdy złożymy zlecenie zbyt późno, aby jeszcze tego samego dnia mógł odwiedzić nas kurier.

Specyfika pracy firmy przewozowej wiąże się z tym, że aby jeszcze tego samego dnia kurier mógł przyjechać po przesyłkę, to zlecenie trzeba złożyć do określonej godziny, która jest ściśle związana z daną lokalizacją. Gdy spóźnimy się i zamówimy usługę po tej godzinie, to kurier odwiedzi nas dopiero nazajutrz. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że w wielu przypadkach rozwiązanie przez nas oferowane będzie ciekawą alternatywą rozwiązania problemu. Oczywiście, gdy tak bardzo nie spieszymy się, to możemy zamówić kuriera i przewoźnik przyjedzie po prawidłowo zapakowaną przesyłkę i dostarczy ją do naszego zakładu centralnego w celu zregenerowania podzespołów. Wszystkie szczegóły w tym zakresie dostępne są pod podanym na naszej stronie numerem telefonu, gdzie konsultanci szczegółowo wszystko wyjaśnią.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.