Regeneracja maglownic Gryfice

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownic GryficeOferowana przez nasz zakład centralny usługa, którą jest

regeneracja maglownicy

zwanej także przekładnią kierowniczą składa się z wielu etapów. Ponieważ maglownica pełni bardzo istotną funkcję w każdym samochodzie poprzez możliwość właściwego nim sterowania, dlatego wszelkie czynności w tym zakresie powinny być realizowane przez wyspecjalizowany zakład, którym z całą pewnością od wielu już lat jest nasza przedsiębiorstwo. Pierwszym elementem jest sprawdzenie trafiającej do nas każdej maglownicy pod kątem możliwości jej zregenerowania.

Niestety w niektórych przypadkach nie da się tego zrobić i w takiej sytuacji możemy Państwu zaproponować pozyskanie za niewielką dopłatą maglownicy już zregenerowanej, w pełni sprawnej i na gwarancji z naszych zasobów z magazynu częściej zregenerowanych. Istotnym elementem tej właśnie kontroli jest sprawdzenie stanu budowy pod kątem ewentualnych pęknięć i jakichkolwiek odkształceń mechanicznych. W dalszej kolejności maglownica jest rozbierana na czynniki pierwsze i wszystkie elementy pracujące w sposób mechaniczny są wymieniane na komponenty fabrycznie nowe i pochodzące od renomowanych wytwórców.
  • regeneracja maglownic Gryfice
Czy wiesz, w jaki sposób możemy rozwiązać problem z Twoją maglownicą?

1. Posiadamy
dostępne już zregenerowane maglownice na wymianę. Nasi Klienci bardzo chętnie wybierają to rozwiązanie i często oczekują, abyśmy wysłali im gotową przekładnię.

2. Możemy tak zorganizować całą operację, że Twój samochód będzie u
mechanika tylko 2-3 godziny.

3. Demontaż i montaż maglownicy na potrzeby regeneracji można wykonać w naszym warsztacie partnerskim
blisko miejsca Twojego zamieszkania.

4. Oferujemy
gwarancję bez limitu kilometrów w czasie jej trwania. Jeździsz bez żadnych ograniczeń, a gwarancja ciągle obowiązuje.

5.
Maglownica po regeneracji ma żywotność podobną do żywotności maglownicy fabrycznie nowej. To wszystko dzięki naszej technologii.
Dzięki temu usuwa się wszelkie nieszczelności w przekładni, a także usuwa luzy powstałe podczas normalnego wykorzystania maglownicy w samochodzie. Istotnym elementem jest końcowy test mający odpowiedzieć na pytanie, czy maglownica została zregenerowana w sposób prawidłowy i czy zachowuje właściwe parametry. Jest ona montowana w tym celu w specjalnym urządzeniu diagnostycznym i poddawana działaniu ciśnienia czynnika roboczego w podwyższonej temperaturze oraz naprężenia takim, z jakimi styka się ona podczas codziennej pracy w samochodzie.

Jedynie po pozytywnym zaliczeniu kontroli maglownica może być wysłana Klientowi, a wcześniej otrzymuje pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Jeżeli zatem zależy Ci na dużej żywotności podzespołów i wysokiej jakości wykonania usługi, to z całą pewnością

regeneracja maglownicy

realizowana w naszym zakładzie sprosta w pełni Twoim oczekiwaniom.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.