Regeneracja kół dwumasowych Puławy

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych PuławyJedną spośród wielu realizowanych w naszym zakładzie centralnym usług jest regeneracja koła dwumasowego. Ponieważ układami sprzęgła zajmujemy się sposób kompleksowy, to możemy także zaproponować Państwu możliwość zregenerowania pozostałych elementów znajdujących się w tym układzie, a mianowicie tarczy, docisku oraz wysprzęglika. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, że właściwe praca układu sprzęgła możliwe jest jedynie wtedy, gdy wszystkie te elementy znajdują się w dobrym stanie technicznym. Oprócz tego z uwagi na posiadany przez nas park maszynowy, duże doświadczenie i zatrudnianie szeregu doskonałych fachowców możemy zaproponować Państwu zregenerowanie przekładni kierowniczej zwanej popularnie maglownicą wraz z pompą wspomagania, przekładni ślimakowej, a także konwertera, czyli sprzęgła hydrokinetycznego stosowanego w samochodach posiadających automatyczną skrzynią biegów.

Wszystkie nasze czynności regeneracyjne wykonujemy w oparciu o bardzo bogaty park maszynowy niezbędny do tego rodzaju działań. Podzespoły opuszczające nasz zakład za każdym razem poddawane są testowi i kontroli wykonania czynności regeneracyjnych i dopiero wtedy otrzymują gwarancję na piśmie i są odsyłane do Odbiorcy.

Regeneracja koła dwumasowego

pozwoli na to, aby podzespół ten odzyskał swoje pełne walory użytkowe.
  • regeneracja koła dwumasowego w Puławach
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa lubelskiego z następujących miejscowości:


Zamość, Szczebrzeszyn, Radzyń-Podlaski, Krasnystaw, Biłgoraj, Terespol, Bełżyce, Łęczna, Piaski, Łuków, Ryki, Tomaszów-Lubelski, Nałęczów, Lubartów, Biała-Podlaska, Lublin, Janów-Lubelski, Kraśnik, Hrubieszów, Puławy, Świdnik, Chełm, Kazimierz-Dolny, Dęblin, Międzyrzec-Podlaski, Kurów, Włodawa

Regeneracja koła dwumasowego to operacja skomplikowana, wymagająca wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.