Regeneracja kół dwumasowych Łowicz

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych ŁowiczZamieszkujesz
Łowicz i regeneracja koła dwumasowego znajduje się w obszarze Twojego zainteresowania? Gdy na te pytania odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że odwiedzasz właściwą stronę w Internecie, albowiem nasz zakład od wielu lat zajmuje się regeneracją podzespołów samochodowych, w tym także kół dwumasowych. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale koła dwumasowe występują nie tylko w samochodach zasilanych olejem napędowym, ale także w samochodach posiadających silniki benzynowe.

Pełnią one tam dokładnie taką samą funkcję, czyli mają zadanie tłumić drgania skrętne generowane przez jednostkę napędową w jej dolnym zakresie obrotów. Inna funkcja dwumasy, to ochrona skrzyni biegów przed tymi właśnie drganiami i nadmiernym przeciążeniem. Niektórzy kierowcy decydują się na zastąpienie dwumasy klasycznym układem sprzęgła, lecz oznacza to dosyć wysokie ryzyko, że skrzynia biegów zostanie w niedługim czasie uszkodzona, gdyż nie będzie dostatecznie chroniona przed wibracjami i obciążeniem przez nieobecne koło dwumasowe.

Z tego właśnie względu, warto jest dobrze zastanowić się, czy jest to słuszne wyjście z punktu widzenia finansowego. Tak na dobrą sprawę jedyne dwa rozsądne wyjścia, to regeneracja koła dwumasowego lub zakup podzespołu fabrycznie nowego. Zdecydowanie odradzamy zakupu używanych kół dwumasowych, gdyż ich stan techniczny w wielu przypadkach jest znacznie gorszy, niż dotychczas posiadanego podzespołu.

Prawidłowe funkcjonowanie układu przeniesienia napędu związane jest ze sprawnością nie tylko koła dwumasowego, ale również znajdujących się w pobliżu tarczy sprzęgła, docisku oraz wysprzęglika. Tylko i wyłącznie w przypadku, gdy wszystkie te elementy będą w dobrej kondycji technicznej, całość będzie pracowała w sposób efektywny. Z tego właśnie powodu, gdy mechanik dokona już demontażu skrzyni biegów, aby wyjąć koło dwumasowe do regeneracji, dobrym wyjściem jest ocena, czy tarcza, docisk i wysprzęglik nadają się do ponownego zamontowania. Gdy zajdzie taka konieczność, to oczywiście można zapakować cały komplet i dostarczyć do naszego zakładu.

W przypadku wątpliwości odnośnie tego, w jakim stanie są wspomniane podzespoły, można przesłać do nas, a nasi fachowcy dokonają rzetelnej diagnostyki. Jeśli okaże się, że będą one kwalifikowały się do regeneracji usługę taką wykonamy. Oczywiście ostateczna decyzja należy zawsze do Klienta, dlatego nie trzeba obawiać się, że poddamy regeneracji elementy bez Państwa zgody.

W przypadku, gdy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest konieczna i zamieszkujesz

Łowicz

, zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem, aby uzyskać wszelkie informacje w tejże właśnie kwestii.

Niektórzy Klienci chcą samodzielnie dostarczyć swój podzespół do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Droga z Łowicza do Łodzi nie jest długa, bo jest to niecałe siedemdziesiąt kilometrów, a dzięki temu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić nieco czasu. Jadąc z Łowicza mamy możliwość skorzystać z drogi krajowej numer 14 przez Domaniewice i Stryków lub pojechać nowo oddaną do użytku autostradą. W dalszej kolejności warto jest skręcić do Zgierza, gdyż stamtąd dojazd do punktu docelowego będzie znacznie łatwiejszy. Przed ewentualnym udaniem się do firmy kurierskiej, prosimy o kontakt telefoniczny z nami, aby autoryzować paczkę.

Najprostszym jednak rozwiązaniem będzie zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, który odwiedzi Państwa i odbierze

koło dwumasowe do regeneracji

w naszym zakładzie, dzięki czemu nie będziecie Państwo musieli dźwigać tego ciężkiego elementu i samodzielnie go wysyłać. Miejscem, z którego podejmie on przesyłkę może być warsztat samochodowy dokonujący demontażu i montażu dwumasy w Państwa samochodzie. Po regeneracji kurier również może dostarczyć przesyłkę do tego właśnie warsztatu.
  • Łowicz regeneracja koła dwumasowego
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.