ZAKOPANE REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych ZakopaneNasza zakład w branży motoryzacyjnej ma bardzo duże doświadczenie wynikające z wielu lat działalności.

Regeneracja koła dwumasowego

jest jedną spośród kilku oferowanych przez nas usług. Oprócz tego w naszym zakładzie można zregenerować inne podzespoły równie istotne w układzie sprzęgła takie, jak tarcza, docisk oraz wysprzęglik. Z uwagi na posiadany park maszynowy i wykwalifikowany personel możemy Państwu zaproponować także możliwość zregenerowania innych podzespołów takich, jak sprzęgła hydrokinetyczne zwane potocznie konwerterami stosowane w samochodach posiadających skrzynie automatyczne, maglownice zwane także przekładniami kierowniczymi, przekładnie ślimakowe oraz pompy wspomagania. Nasze usługi świadczymy nie tylko na rzecz Klientów indywidualnych, ale także dla licznych warsztatów samochodowych oraz co warto podkreślić na rzecz autoryzowanych serwisów znanych w Polsce marek.

Nasze regenerowane podzespoły można spotkać nie tylko w samochodach jeżdżących po naszym kraju, ale także po terytoriach niektórych państw ościennych. Wysoką jakość regeneracji kół dwumasowych docenił jeden z bardzo znanych w naszym kraju tygodników motoryzacyjnych, który rekomenduje na swoich stronach nasze usługi. Wszelkie szczegóły związane z naszą ofertą można uzyskać pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów.
  • powierzchnia robocza koła dwumasowego
Jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

lub któregokolwiek elementu tworzącego układ sprzęgła w Twoim samochodzie powinna zostać zregenerowana zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami. Każdego naszego Kontrahenta staramy się traktować w sposób indywidualny i w związku z tym dajemy różne warianty sposobu realizacji usługi do wyboru. W zależności od tego, czy dwumasa została z samochodu już zdemontowana, czy też samochód jeszcze jeździ możemy zaproponować przywiezienie tego właśnie podzespołu do naszego zakładu centralnego, albo skorzystanie z usług firmy kurierskiej za naszym pośrednictwem.

Gdy auto jeszcze jeździ możemy także zaproponować bardzo komfortowy dla Państwa wariant polegający na wizycie w którymś z naszych warsztatów partnerskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania. Dzięki temu cała operacja będzie przeprowadzona w sposób szybki i dla Państwa komfortowy. Kluczowym naszym atutem jest jakość, dzięki której udzielana gwarancja nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved