ŚWINOUJŚCIE REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych ŚwinoujścieW naszym zakładzie w odniesieniu do układu przeniesienia napędu możemy zaproponować Państwu kilka podstawowych usług.

Regeneracja koła dwumasowego

jest wiodącą z nich. Oprócz tego trzeba pamiętać, że w układzie sprzęgła znajduje się także docisk, tarcza sprzęgła oraz wysprzęglik. Wszystkie te elementy również można poddać procesom regeneracyjnym w naszym zakładzie. Trzeba pamiętać o tym, że prawidłowa praca układu sprzęgła wiąże się z nienagannym funkcjonowaniem wszystkich elementów.

Gdy zlecimy zregenerowanie koła dwumasowego, a tarcza sprzęgła i docisk lub wysprzęglik nie będą w pełni sprawne techniczne, to nie możemy oczekiwać prawidłowego i właściwego przenoszenie momentu napędowego z silnika na skrzynię biegów, co jest chyba zresztą rzeczą oczywistą. Demontując układ sprzęgła i dwumasy konieczne jest wyjęcie skrzyni biegów i z tego właśnie powodu warto jest za jednym razem wykonać również i czynności regeneracyjne w odniesieniu do tych podzespołów.
  • Świnoujście regeneracja koła dwumasowego
Gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

Twojego pojazdu jest konieczna, proponujemy skontaktować się w pierwszej kolejności z naszymi specjalistami. Jest to istotne o tyle, że wszystkim naszym kontrahentom proponujemy szereg różnych wariantów wykonania naszych usług. Jeżeli Twoja dwumasa jest już zdemontowana, to można dostarczyć ją do naszego zakładu samodzielnie lub skorzystać z proponowanych przez nas usług kurierskich.

Gdy jednak samochód jeszcze jeździ, to możemy zaproponować Ci wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich, gdzie spędzisz jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia Twoje auto wyjedzie w pełni sprawne z punktu widzenia układu sprzęgła. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania i oczekujesz uzyskania dalszych i nieco bardziej szczegółowych informacji, to proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci wybrać najbardziej optymalny i wygodny dla Ciebie wariant realizacji oferowanych przez nas od czynności regeneracyjnych.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved