Regeneracja kół dwumasowych Bełchatów

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych BełchatówW sytuacji, gdy zamieszkujesz Bełchatów i

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w centrum Twojego zainteresowania z uwagi na to, że operację tę należy przeprowadzić już teraz lub w najbliższej przyszłości, proponujemy zapoznać się z wiadomościami na naszej stronie lub zadzwonić bezpośrednio do naszych specjalistów, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje na ten temat. Koło dwumasowe jest podzespołem, który ma dosyć złą opinię zarówno wśród kierowców, jak i wielu mechaników.

Najczęstsza z opinii mówi, że koła dwumasowe są zupełnie zbędnymi elementami i producenci stosują je dlatego, aby powiększać swoje zyski wynikające ze sprzedaży kół dwumasowych, gdy ulegną one uszkodzeniu w samochodzie. Gdyby zastanowić się nad tym z innego punktu widzenia, to nie do końca jest właśnie w ten sposób. Otóż przeliczając żywotność koła dwumasowego i związane z tym wydatki okaże się, że nie jest to wcale taki kosztowny element. Przeciętna żywotność koła to około 200 tysięcy kilometrów, a koszt nowego podzespołu to około 2 lub 3 tysiące złotych.

Gdybyśmy dla porównania policzyli ile w okresie do przejechania dwustu tysięcy kilometrów wydajemy na wymiany oleju w silniku i filtry, to okaże się, że w tym samym czasie wydamy znacznie więcej. Załóżmy, że wymieniamy olej co 2 tysiące kilometrów, a jedna taka wymiana to koszt około trzystu złotych (olej, filtr, robocizna itd.).

Łatwo jest policzyć, że w tym czasie wydamy również kwotę zbliżoną do trzech tysięcy złotych, czyli zbliżoną kwotę, jaką wydalibyśmy na dwumasę. Podobnych porównań możemy dokonać z wymianą paska rozrządu i innymi elementami eksploatacyjnymi. Po dokładniejszym namyśle okazuje się, że koło dwumasowe nie jest wcale takim drogim podzespołem. Tymczasem zaś koło dwumasowe pełni w każdym samochodzie dość istotną funkcję. Jest nią przede wszystkim tłumienie drgań skrętnych, które występują w dolnym zakresie obrotów silnika.

Z tego właśnie względu niedomagania i wyeksploatowanie koła dwumasowego jest odczuwalne w tym właśnie zakresie obrotów silnika samochodowego. Inną ważną rolą dwumasy jest ochrona skrzyni biegów przed tymi właśnie drganiami i nadmiernym przeciążeniem oraz wpływ na płynniejszą zmianę biegów. Tak więc zastąpienie dwumasy klasycznym układem sprzęgła może być złym rozwiązaniem, choć niektórzy klienci na to właśnie się decydują.

Regeneracja koła dwumasowego niestety w niektórych przypadkach może być niewykonalna, a dotyczy to szczególnie przypadków, gdy uszkodzona jest obudowa koła. W takiej sytuacji możemy Państwu polecić zakup od nas za niewielkie pieniądze koła dwumasowego po regeneracji z naszego magazynu podzespołów lub nabycie również za naszym pośrednictwem nowego podzespołu. Przypadki takie są jednak sporadyczne, niemniej jednak niekiedy zdarzają się. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz

Bełchatów

i

regeneracja koła dwumasowego

jest w centrum Twojej uwagi z racji na konieczność wykonania tego zabiegu już teraz lub w niedalekiej przyszłości, proponujemy kontakt z nami, podczas którego nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na wszelkie rodzące się w tej kwestii pytania oraz wątpliwości. Oczywiście podczas rozmowy można także zamówić nasze usługi.

W Łodzi zlokalizowany jest punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Piszemy o tym, gdyż zdarzają się przypadki, że klient chcący zamówić usługę zadzwoni zbyt późno, aby jeszcze tego samego dnia przyjechał kurier i zabrał do nas do regeneracji koło dwumasowe. W tym przypadku, aby przesyłka wyjechała do nas jeszcze tego samego dnia należy samodzielnie udać się pod wskazane właśnie miejsce i nadać paczkę.

Droga z Bełchatowa do Łodzi nie jest daleka, więc jeżeli zachodzi konieczność przyspieszenia całej operacji warto jest z tej opcji skorzystać. Przed wysłaniem paczki prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli autoryzować przesyłkę, bez czego nie będzie możliwe nadanie jej w promocyjnej cenie. Oczywiście inne opcje to zamówienie kuriera, który odwiedzi Państwa osobiście i odbierze przesyłkę lub samodzielne przywiezienie wymontowanego koła do naszego zakładu. W wielu jednak przypadkach ten ostatni wariant z racji na odległość i konieczność poświęcenia czasu nie będzie atrakcyjny.
  • Bełchatów regeneracja koła dwumasowego
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.