WADOWICE REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownic WadowicePrzeciętna żywotność przekładni kierowniczej to około 200 tysięcy. Powoduje to, że przy tym właśnie przebiegu z reguły jest ona już na tyle zużyta i wyeksploatowana, że pojawiają się różnego rodzaju luzy i wycieki czynnika roboczego. Regeneracja maglownicy pozwoli na skasowanie tych właśnie luzów oraz uszczelnienie maglownicy.

Wszystko to spowoduje, że będzie ona znowu w pełni sprawna i miała parametry dokładnie takie same, jak fabrycznie nowa

przekładnia kierownicza

.

Nasza oferta jest z całą pewnością rozwiązaniem znacznie tańszym, niż zakup nowego podzespołu, a jednocześnie wysoka jakość i profesjonalizm naszych prac wpływają na to, że podzespół taki będzie w pełni sprawny technicznie i posiadający pełne walory użytkowe.

Nasi specjaliści chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat tego, w jaki sposób można skorzystać z naszych usług.
  • regeneracja maglownic Wadowice
Jak wynika ze znajdującej się tuż obok mapy, droga dzieląca

Wadowice

i Kraków nie jest zbyt długa, a jej pokonanie nie powinno zająć długiego okresu czasu. Wspominamy o tym, ponieważ niektórzy z naszych klientów, w przypadku których regeneracja maglownicy jest konieczna, wybierają wariant samodzielnego przyjazdu do firmy kurierskiej zlokalizowanej w Krakowie, aby bezpośrednio tam zostawić swój zespół kurierowi, który z kolei dostarczy go do regeneracji w naszym zakładzie centralnym.

Znacznie prostszym rozwiązaniem, o ile oczywiście będzie to korzystniejsze rozwiązanie, jest zamówienie kuriera, który przyjedzie pod wskazaną lokalizację i podzespół do regeneracji w naszym zakładzie odbierze. Miejscem tym może być także warsztat samochodowy realizujący demontaż tego elementu.

W niektórych przypadkach, chociaż należy przeznaczyć na to trochę czasu, można przyjechać ze swoją maglownicą bezpośrednio do naszego zakładu centralnego. Pomimo pewnego rodzaju niewygody wariant taki ma zaletą, iż można uzyskać od nas, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu, już zregenerowany podzespół, a swój zostawić na wymianę. Dzięki temu jeszcze tego samego dnia będzie można zlecić mechanikowi zamontowanie

zregenerowanej maglownicy

i być może okaże się, że cała operacja będzie możliwa do wykonania w ciągu jednego dnia. Oczywiście dla uzyskania szczegółowych informacji w omawianym zakresie najlepiej będzie skontaktować się z naszymi specjalistami pod wskazanym na stronie numerem telefonu.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.