NOWY TARG REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownic Nowy TargPodzespoły samochodowe produkowane obecnie niestety są znacznie gorszej jakości niż te, które były wytwarzane przed laty. Wszystko to powoduje, że trwałość dzisiejszy samochodów jest niższa, niż kiedyś.

Regeneracja maglownicy

jest zbiorem procesów technologicznych mających na celu przywrócenie przekładni technicznej jej pełnych walorów użytkowych.

W trakcie eksploatacji maglownicy mogą pojawić się różnego rodzaju nieszczelności objawiające się z wyciekami czynnika roboczego oraz nadmierne luzy, które będą utrudniały kierowanie autem.

Oczywiście szczególnie ten drugi element może negatywnie wpływać na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Na skutek tego regeneracja maglownicy w większości z zaobserwowanych symptomów zużycia będzie niezbędna.

Oferujemy kilka wariantów dostarczenia swojej przekładni kierowniczej do naszego zakładu centralnego, a ostateczny wybór pozostawiamy naszym Klientom.
  • regeneracja maglownic Nowy Targ
W przypadku, gdy

Nowy Targ

jest miejscem Twojego zamieszkania lub też dowolna inna miejscowość na terenie województwa małopolskiego to, aby skorzystać z naszych usług w zakresie

regeneracji maglownicy

, czyli przekładni kierowniczej oferujemy kilka możliwości. Dotyczą one sposobu dostarczenia swojej przekładni kierowniczej do naszego zakładu centralnego.

Podstawowe pytanie, jakie zada podczas kontaktu z nami nasz specjalista dotyczy tego, czy maglownica jest już zdemontowana z samochodu, czy też pojazd jeszcze jeździ. Jeżeli samochód jeszcze jeździ to jesteśmy tak w stanie zorganizować cały zabieg, że w warsztacie spędzisz około trzech lub czterech godzin i wyjedziesz z niego z już zregenerowaną i w pełni sprawną maglownicą. Gdy jednak przekładnia jest już zdemontowana to można skorzystać z opcji przyjazdu kuriera pod wskazany adres, który przesyłkę z maglownicą do regeneracji w naszym zakładzie dostarczy lub samodzielnego przyjazdu do firmy kurierskiej zlokalizowanej w Krakowie.

Mapa umieszczona tuż obok na naszej stronie przedstawia drogę z

Nowego Targu

do Krakowa, gdzie wspomniana firma ma swoją siedzibę. Jest także możliwość samodzielnego przyjazdu ze swoim podzespołem do naszego zakładu centralnego, jednakże wariant ten wymaga poświęcenia relatywnie dużej ilości czasu, niemniej jednak przez niektórych Klientów jest chętnie wybieramy. W pierwszej kolejności proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu i ustalić wszelkie szczegóły całej operacji.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.