STRZELCE OPOLSKIE REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych Strzelce OpolskiePo określonym przebiegu samochodu

regeneracja koła dwumasowego

lub też jego wymiana na podzespół fabrycznie nowy jest na ogół koniecznością. Każda dwumasa ulega naturalnemu procesowi zużycia i zjawisko to jest całkowicie normalne. Orientacyjny przebieg, przy który czynności regeneracyjne lub wymiana powinny zostać wykonane oscyluje w granicach dwustu tysięcy km. Do naszego warsztatu trafiają jednak pojazdy mające przebieg znacznie niższy, jak i te, które przebieg ten w znaczący sposób przekraczają.

Dużo zależy tutaj od stylu jazdy kierowcy. Z całą pewnością takie zachowanie, jak ruszanie z piskiem spod świateł, strzelanie ze sprzęgła, czy nadmierne przeciążanie samochodu ponad normy dopuszczalne przez producenta z całą pewnością w sposób widoczny i zauważalny skracają żywotność dwumasy. Tak więc, jeżeli zależy nam na długiej żywotności dwumasy, ale i także innych ważnych podzespołów pamiętajmy o delikatnym stylu jazdy i właściwym wykorzystaniu naszego samochodu.
  • element koła dwumasowego
Jeżeli okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu jest konieczna, to nie warto jest brać pod uwagę innego rozwiązania, a które polega na zakupie używanego koła. Otóż z uwagi na wspomniane naturalne zużycie każdej pracującej dwumasy, nabyte przez nas koło może mieć podobny lub nawet większy przebieg, niż nasza dotychczasowa dwumasa. Oznaczać to będzie, że naszego problemu wcale nie rozwiążemy, lecz wkrótce po kilku dniach lub tygodniach znowu będziemy musieli zmierzyć się z problemem wyeksploatowanej dwumasy.

Oczywiście ostateczna decyzja należy do Klienta, jednakże na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia zaobserwowaliśmy, że dwumasy używane na ogół wystarczają na bardzo krótki okres czasu. Gdy zależy nam na wysokiej jakości i pewności tego, że nasz samochód nagle nie zatrzyma się i odmówi posłuszeństwa z uwagi na niesprawny układ przeniesienia napędu warto jest nasze wskazówki potraktować w sposób poważny i wybrać najbardziej optymalny wariant. Wszelkie informacje w zakresie proponowanej przez nas regeneracji kół dwumasowych można uzyskać pod podanym numerem telefonu u naszych specjalistów.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved