Regeneracja kół dwumasowych Żary

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych ŻaryNiekiedy Klienci stojący przed dylematem rozwiązania problemu z układem sprzęgła zastanawiają się, czy regeneracja koła dwumasowego jest lepszym rozwiązaniem, niż kupno części używanej. Otóż z naszego wieloletniego doświadczenia wynika jasno, że części używane w zdecydowanej większości przypadków nie rozwiązują problemu. Używana dwumasa kupiona na szrocie może pochodzić z samochodu powypadkowego lub być zdemontowana z auta sprawnego, lecz o znacznym przebiegu. W pierwszym przypadku, gdy koło dwumasowe b
ędzie pochodziło z samochodu powypadkowego, to na ogół nie będzie się ono nadawało do użytkowania. W chwili zderzenia dochodzi do bardzo znacznych przeciążeń skutkujących powstaniem wewnątrz mechanizmu koła dwumasowego uszkodzeń niewidocznych gołym okiem. W przypadku natomiast kupna koła dwumasowego z samochodu sprawnego, lecz o znacznym przebiegu, to możemy oczekiwać, że część taka będzie również bardzo mocno wyeksploatowana, a z reguły jej kondycja będzie znacznie gorsza, niż stan naszej dotychczas posiadanej dwumasy.

Pamiętajmy, że kupno jakichkolwiek części używanych i pracujących w sposób mechaniczny w aucie mija się z celem. Kupimy bowiem złom, który naszego problemu nie rozwiąże, a który wkrótce znów będziemy musieli wymienić na coś innego. W przypadku problemów z dwumasą istnieją dwa możliwe i rozsądne rozwiązanie. Kupno części fabrycznie nowej to rozwiązanie pierwsze, a

regeneracja koła dwumasowego

to rozwiązanie drugie. Inne sposoby rozwiązania kłopotu z dwumasą nie sprawdzą się z całą pewnością.
  • regeneracja koła dwumasowego w Żarach
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa lubuskiego z następujących miejscowości:


Międzyrzecz, Lubsko, Kostrzyn, Świebodzin, Żagań, Strzelce-Krajeńskie, Słubice, Szprotawa, Zielona-Góra, Ośno-Lubuskie, Rzepin, Trzciel, Żary, Gorzów-Wielkopolski, Dobiegniew, Skwierzyna, Sulęcin, Torzym, Nowa-Sól, Cybinka, Babimost, Sulechów, Gubin, Drezdenko, Witnica, Krosno-Odrzańskie

Regeneracja koła dwumasowego to operacja skomplikowana, wymagająca wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.