Regeneracja kół dwumasowych Suwałki

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych SuwałkiSprawność techniczna samochodu wymaga realizowania przy nim różnego rodzaju czynności naprawczych. Regeneracja koła dwumasowego jest tego dosyć dobrym przykładem. Podzespół ten stanowi element układu sprzęgła i pełni bardzo istotną funkcję w chwili przenoszenia napędu z silnika na skrzynię biegów. W układzie sprzęgła oprócz koła dwumasowego występuje tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik. Jedynie tylko i wyłącznie właściwa kondycja wszystkich elementów jest gwarancją poprawnego przenoszenia momentu obrotowego z jednostki napędowej na skrzynię biegów i w dalszej kolejności na koła. Gdy zregenerujemy koło dwumasowe i pozostawimy stare i zużyte pozostałe elementy, to oczywiście nie możemy spodziewać się i oczekiwać, że przenoszenie momentu obrotowego będzie miało miejsce w sposób optymalny. Dlatego właśnie, gdy koło dwumasowe zostanie w Twoim samochodzie zdemontowane na potrzeby zregenerowania, to warto jest wykonać również inspekcję elementów pozostałych.

W naszym zakładzie centralnym możemy również tarczę, docisk oraz wysprzęglik poddać czynnościom regeneracyjnym. Jeżeli masz wątpliwości, co do stanu tych elementów możesz wszystkie przysłać nam, a nasi fachowcy po wykonanej diagnostyce i pomiarach odpowiedzą na pytanie, czy także pozostałe części kwalifikują się do naprawy. Jednego możemy być natomiast pewni, otóż

regeneracja koła dwumasowego

przywróci temu elementowi pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną do poziomu części fabrycznie nowej.
  • regeneracja koła dwumasowego Suwałki
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa podlaskiego z następujących miejscowości:


Ciechanowiec, Bielsk-Podlaski, Brańsk, Białystok, Sokółka, Tykocin, Knyszyn, Augustów, Wysokie-Mazowieckie, Rajgród, Grajewo, Nowogród, Hajnówka, Łomża, Szczuczyn, Suwałki, Kolno, Zambrów, Suchowola, Dąbrowa-Białostocka, Stawiski, Korycin, Siemiatycze, Sejny, Goniądz

Regeneracja koła dwumasowego jest operacją skomplikowaną, wymagającą wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.