Regeneracja kół dwumasowych Rawa Mazowiecka

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych Rawa MazowieckaW sytuacji, gdy Rawa Mazowiecka jest miejscem Twojego zamieszkania i interesuje Cię regeneracja koła dwumasowego, zapraszamy do korzystania z naszych usług realizowanych w zakładzie z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Nasi pracownicy, to wysokiej klasy fachowcy z wieloletnią praktyką, a nasz park maszynowy jest bardzo bogaty, gdyż realizujemy usługi regeneracji nie tylko kół dwumasowych ale także maglownic, sprzęgieł hydrokinetycznych, zacisków hamulcowych do aut ciężarowych, przekładni ślimakowych i pompy\ wspomagania. W większości przypadków koło dwumasowe da się zregenerować.

Niestety w przypadku, gdy obudowa jest uszkodzona mechanicznie poprzez pęknięcie, przetarcie lub innego rodzaju uszkodzenia, pozostaje nam jedynie, albo kupić fabrycznie nowe koło dwumasowe, albo skorzystać z opcji pozyskanie od nas już zregenerowanego koła dwumasowego, których dosyć sporą ilość posiadamy w naszym magazynie. W większości jednak przypadków regeneracja jest możliwa, gdyż mocne uszkodzenia obudowy koła dwumasowego zdarzają się niezwykle rzadko. Choć, to całkowicie naturalne, to w pierwszej kolejności należy dokonać diagnostyki tego, czy rzeczywiście koło dwumasowe kwalifikuje się do regeneracji, gdyż towarzyszące jego życiu symptomy pochodzić mogą od innego podzespołu.

Doskonałym tego przykładem są metaliczne dźwięki i wibracje, które mogą być spowodowane przez zużyte poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów, a objawy te są również charakterystyczne dla wyeksploatowanej dwumasy.

Aby dokonać poprawnej diagnostyki, czy koło dwumasowe rzeczywiście kwalifikuje się do regeneracji, należy udać się do swojego zaufanego mechanika. W przypadku, gdy nie macie Państwo takiego, proponujemy skontaktować się z nami, a my z całą pewnością polecimy Państwu godny zaufania i profesjonalny serwis w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania. Dzięki temu operacja przebiegnie sprawnie i będziemy mieli absolutną pewność odnośnie stanu technicznego Twojego koła dwumasowego.

Nasz zakład działa na rynku regeneracji podzespołów samochodowych od ponad piętnastu lat i przez ten okres nawiązaliśmy współpracę z grupą ponad dwustu warsztatów samochodowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Do tego grona należą także autoryzowane serwisy wielu rozpoznawalnych na krajowym rynku motoryzacyjnym marek samochodowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, proponujemy wykonać telefon do naszych specjalistów, którzy szczegółowo wszystko wyjaśnią. Tak więc, jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest konieczna, a Ty zamieszkujesz

Rawę Mazowiecką

lub pobliskie miejscowości, proponujemy skontaktować się z nami i korzystać z naszych usług.

Niektórzy klienci chcieliby osobiście dostarczyć do punktu przyjmowania przesyłek kurierskich swoją dwumasę. Najprostszym rozwiązaniem jest jednak zamówić za naszym pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do Państwa i podejmie zapakowaną dwumasę oraz dostarczy ją do regeneracji w naszym zakładzie centralnym. Inna opcja, to samodzielne przywiezienie koła dwumasowego do naszego zakładu, niemniej jednak w większości przypadków, z racji na odległość oraz związane z tym koszty i czas, nie będzie to atrakcyjne wyjście, dlatego właśnie polecamy zamawianie kuriera, który może także odebrać

dwumasę

z warsztatu, w którym jest ona demontowana.

W przypadku, gdyby zdecydowali się Państwo na to, najprościej będzie udać się drogą krajową numer 72 przez Jeżów, Rogów i Brzeziny, jest to, bowiem w naszej opinii najbardziej optymalne droga. Przed ewentualnym wybraniem tego rozwiązania, prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli autoryzować paczkę, dzięki czemu wyślą ją Państwo bez ponoszenia kosztów.
  • Rawa Mazowiecka regeneracja koła dwumasowego
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.