STRZELCE KRAJEŃSKIE REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Strzelce Krajeńskie regeneracja maglownicAby w sposób bezpieczny poruszać się samochodem i cieszyć się z jego dobrego stanu technicznego, konieczna jest dbałość o poszczególne jego podzespoły.

Regeneracja maglownicy

, czyli przekładni kierowniczej jest przykładem takiego właśnie działania.

Dzięki skorzystaniu z naszych usług, wydatek będzie dużo niższy, niż nabycie nowej maglownicy. Jednocześnie będziemy mieli gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania, co z kolei stawia rozwiązanie w postaci realizacji naszej usługi wyżej, niż opcję zakupu części używanej.

Używane przekładnie kierownicze niejednokrotnie są w gorszym stanie technicznym niż ta, którą dotychczas posiadamy w swoim samochodzie. Jeżeli zależy nam na porządnym i długotrwałym rozwiązaniu problemu z układem kierowniczym,

regeneracja maglownicy

spełnia te właśnie warunki.

Podczas tego zabiegu dokonywane jest uszczelnienie przekładni oraz usunięcie wszelkich luzów powstałych w okresie jej eksploatacji.
  • regeneracja maglownic 1
W przypadku, gdy zamieszkujesz

Strzelce Krajeńskie

i

regeneracja maglownicy

Twojego auta jest konieczna, to zachęcamy w pierwszej kolejności do tego, aby skontaktować się z naszymi specjalistami i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy zaproponować realizację naszych usług. Wspominamy o tym, dlatego że w niektórych przypadkach jest możliwe, aby Twój samochód był unieruchomiony jedynie na około 2 lub 3 godziny. Możemy dostarczyć do wskazanego przez nas warsztatu zlokalizowanego w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania już zregenerowaną przekładnię kierowniczą, a Ty przyjedziesz do mechanika jedynie na czas niezbędny na wymianę tych podzespołów.

Jeżeli jednak Twoja przekładnia jest już zdemontowana z auta to trzeba dostarczyć ją do naszego zakładu osobiście lub skorzystać z obsługi kurierskiej. Mapa umieszczona obok przedstawia drogę dzielącą Strzelce Krajeńskie i Zieloną Górę, w której firma przewozowa jest zlokalizowana. Można także zamówić przewoźnika, który przyjedzie pod wskazany adres i maglownicę do regeneracji w naszym zakładzie zabierze. Zachęcamy jednak do tego, aby najpierw skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy doradzą najłatwiejszy i najkorzystniejszy sposób rozwiązania problemu z maglownicą w Twoim aucie.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.