Regeneracja kół dwumasowych Radomsko

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych RadomskoW przypadku, gdy miejscem twojego zamieszkania jest Radomsko lub miejscowości okoliczne i interesuje Cię temat, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego

, serdecznie polecamy możliwość skorzystania z naszych usług w tym właśnie zakresie. Każda dwumasa, która trafia do naszego zakładu jest w pierwszej kolejności poddawana dokładnej inspekcji pod kątem tego, czy kwalifikuje się ona do regeneracji. Nie w każdym, bowiem przypadku istnieje możliwość jej wykonania. Podstawową dyskwalifikującą wadą jest uszkodzenie obudowy w postaci jej pęknięcia, przetarcia, ewentualnie innego rodzaju odkształceń mechanicznych. W takim przypadku możemy zaproponować Państwu skorzystanie za niewielką dopłatą z koła dwumasowego już po regeneracji, oczywiście na gwarancji, które posiadamy w naszym magazynie.

Inna opcja to nabycie fabrycznie nowego koła dwumasowego. W tej kwestii również możemy przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę, albo współpracujemy w tym zakresie z kilkoma dużymi hurtowniami. Jeżeli okaże się, że dwumasa kwalifikuje się do regeneracji jest ona rozmontowana na czynniki pierwsze. W dalszej natomiast kolejności wszystkie elementy, które znajdują się w jej środku wymieniane są na fabrycznie nowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Kolejny etap, to złożenie koła dwumasowego i szlifowanie powierzchni ciernej. Ostatnia czynność, to dokładne wyrażenie koła dwumasowego na specjalistycznej wyważarce. Etap ten jest niezwykle istotny, albowiem koło dwumasowe podczas pracy wykonuje ruch obrotowy i wszelkie nierównomierność zakresie rozłożenia masy mogłyby spowodować uszkodzenie koła i znajdujących się w pobliżu innych elementów.

Nasza firma istnieje na rynku motoryzacyjnym już od ponad piętnastu lat i w zakresie regeneracji podzespołów samochodowych mamy ogromne doświadczenie. To, czym możemy się pochwalić, to rekomendacja znanego chyba każdemu kierowcy tygodnika motoryzacyjnego, wydawanego w naszym kraju w formie papierowej od kilkudziesięciu lat. Redaktorzy tego tygodnika odwiedzili nasz zakład, przyjrzeli się procesom technologicznym realizowanym przez nas i stwierdzili jednoznacznie, że w ten sposób realizowany proces regeneracji jest jak najbardziej zasadny i warto go polecić wszystkim kierowcom.

Oprócz kół dwumasowych zajmujemy się także regeneracją maglownic, zwanych popularnie przekładniami kierowniczymi, sprzęgieł hydrokinetycznych, czyli tak zwanych konwerterów, zacisków hamulcowych, pomp wspomagania oraz przekładni ślimakowych. Dysponujemy bardzo bogatym parkiem maszynowym, niezbędnym w tego rodzaju działalności, a we wszystkie części zamienne zaopatrujemy się u tych samych producentów, u których kupują wytwórcy poszczególnych regenerowanych podzespołów, zaś nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. W sytuacji zatem, gdy zamieszkujesz

Radomsko

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana już teraz lub wkrótce, proponujemy skontaktować się z nami, a nasi specjaliści udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji w tym zakresie.

Koło dwumasowe

do regeneracji należy dostarczyć do naszego zakładu, a w tym aspekcie istnieje kilka możliwość. Po pierwsze, można samodzielnie dostarczyć swój podzespół do naszego zakładu centralnego, lecz w wielu przypadkach, z uwagi na znaczną odległość, może to być kłopotliwe i kosztowne. Druga opcja to zamówienie kuriera, który przyjedzie pod dowolnym lokalizację, którą również może być warsztat dokonujący demontażu i montażu dwumasy i dostarczy do regeneracji w naszej firmie, natomiast po wykonaniu wszystkich zabiegów koło wróci wskazany adres. Trzecia możliwość polecamy szczególnie tym, którym zależy na czasie. Jest nią osobiste przywiezienie prawidłowo zapakowanej dwumasy do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami kurierski.

Najprostszym rozwiązaniem będzie udać się bezpośrednio z Radomska do Bełchatowa i później w kierunku Łodzi. Droga to niestety prawie sto kilometrów, ale w przypadku, gdy zależy nam na czasie, nie powinno być to żadnym utrudnieniem. Zanim wybierzecie się Państwo do Łodzi samodzielnie, prosimy skontaktować się z nami, abyśmy mogli dokonać autoryzacji przesyłki, dzięki czemu w momencie jej nadawania nie będziecie ponosili Państwo żadnych kosztów.
  • Radomsko regeneracja koła dwumasowego
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.