GŁOGÓWEK REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych GłogówekW naszym zakładzie centralnym realizujemy różnego rodzaju czynności i

regeneracja koła dwumasowego

stanowi jedną z naszych wiodących usług. Proces ten jest wieloetapowy. W pierwszej kolejności każda trafiająca do nas dwumasa jest poddawana inspekcji wizualnej. Wiąże się to z tym, że do dalszych prac możemy wykorzystać jedynie dwumasę, której obudowa nie jest uszkodzona. Podczas naszych zabiegów dokonujemy, bowiem całkowitej wymiany wszystkich elementów znajdujących się w środku dwumasy i z tego właśnie powodu obudowa musi być w dobrej kondycji.

Po dokonaniu wymiany istotnym elementem jest wyważenie każdego koła. Jest to o tyle ważne, że dwumasa podczas pracy wykonuje ruch obrotowy i wszelkie nierówności w zakresie rozłożenia masy mogłoby spowodować uszkodzenie koła i innych elementów znajdujących się w jego pobliżu. Jeżeli zatem nasze usługi regeneracyjne są w punkcie Twojego zainteresowania zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszelkich dalszych w tym zakresie informacji.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Głogówka
Jeżeli

regeneracja dwumasy

w Twoim aucie powinna zostać wykonana proponujemy skontaktować się z nami w bardzo prostego względu. Otóż wszystkich naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i mamy świadomość tego, że każdy przypadek i sytuacja mogą być inne. Naszym Klientom proponujemy różne warianty wykonania usługi regeneracyjnej, co wynika z różnych możliwości dostarczenia do nas swojego koła lub wykonania tej usługi w którymś z naszych warsztatów partnerskich. Dzięki takiemu właśnie podejściu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać specjalisty mogącego usługę taką wykonać.

Oczywiście, jeżeli zechcesz możesz ze swoją zdemontowaną dwumasą odwiedzić nasz zakład centralny, jednakże zdecydowanie największa liczba Klientów wybiera wspomnianą już wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich. W warsztacie takim można oprócz diagnostyki i demontażu oraz montażu dwumasy na potrzeby jej regeneracji wykonać cały szereg innych czynności związanych z bieżącą eksploatacją samochodu lub koniecznością wykonania nieco poważniejszych napraw.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved